Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Dotacje z UE dla Myślenic

W ramach państwowego programu, wybrani pośrednicy finansowi, pomagają uzyskać dotację ze środków Funduszu Pracy z przeznaczeniem na założenie działalności gospodarczej lub utworzenie miejsca pracy dla osoby bezrobotnej w Myśleniach. Istotnym trzonem programu jest dofinansowanie przedsiębiorczości pożyczką na początek rozwoju firmy w Myśleniach przy bardzo niskim oprocentowaniu niecałe 0,5%, bez żadnej marży, prowizji i dodatkowych kosztów.

Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Pożyczka na podjęcie założenia firmy przeznaczona jest dla osób, które nie mają zatrudnienia oraz nie pałają się inną pracą zarobkową oraz gdy jest się studentem ostatniego roku studiów wyższych lub jest się absolwentem szkoły lub uczelni wyższej do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub (zobacz http://www.secretclient.com/) uzyskania tytułu zawodowego. Można także być zarejestrowanym bezrobotnym.Dotacje dla Myślenic (więcej na ten temat), np. na działalność gospodarczą, charakteryzują się następującymi warunkami. Aktualna możliwa kwota dofinansowania wynosi maksymalnie 78 000,00 zł. Oprocentowanie wynosi 0,44% w skali roku. Okres spłaty jest do 7 lat. Karencja spłaty kapitału wynosi do jednego roku. Zabezpieczenie spłaty istnieje w formie weksla własnego pożyczkobiorcy albo poręczenia osoby fizycznej. Dofinansowanie na wykreowanie stanowiska pracy dla bezrobotnego, zadedykowana jest podmiotom zarządzającym działalność gospodarczą; niepublicznym szkołom, niepublicznym przedszkolom, klubom dla brzdąców; osobom fizyczny, osobom prawnym lub jednostkom organizacyjnym, które nie mają osobowości prawnej, lecz mają gospodarstwa rolne w Myślenicach.

Warunki i zabezpieczenia pożyczki na stworzenie miejsca pracy dla osoby bezrobotnego w Myślenicach są opisane niżej. Bieżąca możliwa kwota pożyczki wynosi maksiumum 23 000,00 zł. Oprocentowanie wynosi 0,44% rocznie. Okres spłaty jest do trzech lat. Zabezpieczenie spłaty istnieje w formie weksla własnego pożyczkobiorcy lub poręczenia osoby fizycznej albo inne zaoferowane przez pożyczkobiorcę, które podlegać będzie ocenie pośrednika finansowego, będącego w gminie Myślenice. Program dotacyjny w Myśleniach realizowany będzie do 31.12.2016 roku.