Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Doświadczone szkolenia i kursy z dyscypliny lean manufacturing

Szkolenia lean manufacturing są dzisiaj coraz bardziej atrakcyjne na całym świecie, albowiem system ten jest współcześnie w najwyższym stopniu rozwijany i ciągle modyfikowany. Jego głównym celem jest wykluczanie każdych strat, jakie są powiązane z aktywnością danej firmy albo przedsiębiorstwa, takie jak chociażby szkody w produkcji, szkody administracyjne bądź też szkody na magazynie oraz sporo innych.

Szkolenie lean
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Fraza „lean manufacturing” oznacza w języku polskim produkcję lub wytwarzanie. Tak więc podsumowując wolno oznajmić, że ten nowoczesny i bardzo nieszablonowy system ma na celu zwłaszcza wycieranie każdych różnych procesów, które nie dają żadnej wartości dla Interesanta.

Podczas takiego szkolenia poruszane są liczne znaczące tematy i kwestie, takie jak na przykład organizacja miejsca pracy lub też modyfikacja organizacji Działu Utrzymania Ruchu.

Jeśli zaciekawił Cię ten materiał, to w tym miejscu jest notka spod linku (https://abk.pl/kalendarz-szkolen/), która też ma niezwykle ciekawe dane na prezentowany tutaj temat.

Na takim szkoleniu wolno otrzymać istotnie sporą wiedzę, która zezwoli między innymi na rozróżnianie takich pojęć, jak six sigma (więcej na ), OEE, TMP czy też system kaizen. Po ukończeniu nauczania kursanci będą mogli poszczycić się zarówno wiedzą teoretyczną jak także praktyczną, i także będą w stanie realizować nowe, kreacyjne projekty, jakich głównym zadaniem będzie rzecz jasna modyfikacja i ulepszenie działań w swojej firmie. Zobacz też


Szkolenie lean manufacturing (więcej na stronie) jest skierowane do dużej grupy osób, w skład której wchodzą w szczególności inżynierowie produkcji oraz procesów, osoby, które znajdują się na średnim czy wyższym poziomie przewodzenia, do tego ze szkolenia zdołają skorzystać też operatorzy różnorodnych maszyn produkcyjnych czy również osoby, które pracują w dziale Utrzymania Ruchu.

Ofert szkoleniowych z tej dziedziny jest niezwykle dużo, w związku z tym jeśli interesuje Cię skorzystanie właśnie z tego kursu to zapewne w lekki sposób odnajdziesz mnogie propozycje i oferty szkoleń z aspektu lean manufacturing. Możesz ich szukać między innymi za sprawą Netu.