Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Czy opłaca się lokować gotówkę w nieruchomości w czasie zapaści gospodarczej ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nieznanym. W historii świata nie raz gospodarka odczuwała czas zawirowań gospodarczych. Miliarderzy tracili przedsiębiorstwa, pracownicy etatowi martwili się o los najbliższych. Historia dowiodła, że w minionych wiekach zwykle były skuteczne te same instrumenty inwestycyjne. Otóż nieruchomości zawsze były pewną inwestycją pieniędzy, która dawała bezpieczeństwo.
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Warto w czasie zapaści gospodarczej lokować pieniądze w nieruchomości, bo są one gwarantem bezpiecznej inwestycji. Akcje czy obligacje nie dają tej pewności. W momencie niepewności ekonomicznej dwa narzędzia (zobacz narzędzia proline) inwestycyjne rosną, gdy inne idą w dół. Tymi narzędziami prócz nieruchomości są także metale szlachetne. I rzeczywiście dostrzega się obecnie wzrost cen srebra i złota. Człowiek, który kilka lat temu zainwestował w złoto i srebro, to obecnie mógłby się weselić niemałym dochodem. Aktualnie ceny nieruchomości idą w dół. Dużo interesujących danych znajduje się tu: polecane.
Dlatego w tym momencie przyszedł dobry moment, aby je nabyć po bardzo niskich cenach. Właściciele je sprzedają, bo często jest im potrzebna gotówka. W taki sposób pojawiają się na rynku dobre okazje. Eksperci przewidują, że za kilka lat ceny mieszkań wzrosną. Jest to związane ze zmianami na rynkach, które powtarzają się nieustannie w dziejach. Otóż obecnie metale szlachetne idą w górę, ale gdy uzyskają swój najwyższy pułap, to ponownie będą spadały.

Sprawdź także inną bazę materiałów poruszających prezentowany temat - bez obaw - wejście za darmo (http://urbanski.pl/mieszkania-torun/ul-podgorna-27), zatem kliknij ten odnośnik!

Wówczas także ceny nieruchomości pójdą znacznie w górę. Toteż właśnie teraz jest najlepszy moment do zakupu własnej nieruchomości (więcej szczegółów).


budowa
Author: SPÖ Presse und Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty na sprzedaż Wrocław jawią się jako świetna okazja inwestycyjna - apartamenty na sprzedaż Wrocław. Za sprawą ulokowania w nie kapitału można nie tylko uratować się przed nieuniknionym obniżeniem wartości pieniądza, ale również postarać się o przypływ gotówki. Przecież zakup mieszkania we Wrocławiu czyni możliwym chociażby wynajęcie powierzchni użytkowej studentom, którzy przybywają z całej Polski. Gdy decydujemy się na zakup mieszkania we Wrocławiu, to warto również zadbać o to, aby umożliwiało wypoczynek na świeżym powietrzu. Mieszkanie z ogródkiem Wrocław jest świetną możliwością nie tylko nabycia własnego mieszkania, ale także zapewnienia sobie skrawka zieleni, który pozwoli uciec od wielkomiejskiego zgiełku.