Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Coaching neurolingwistyczny

Współczesny świat nas nie rozpieszcza. Wręcz odwrotnie, na każdym kroku czają się na nas różnego rodzaju stresujące sytuacje, którym trzeba stawiać czoło. Mnóstwo nerwów tracimy w miejscu pracy. Odczuwamy potężną presję ze strony zwierzchników, pragniemy dawać z siebie jak najwięcej, najczęściej kosztem własnego życia osobistego.
Kilka słów o coachingu
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Zezwalamy na każde nadgodziny, w nadziei, że nasz kierownik nagrodzi nasze poświęcenie i dostaniemy awans. Ale wraz z wyjściem z biura wcale nie kończą się nasze kłopoty. Chociaż dom to nasza opoka, nasza kraina relaksu, to jednakże niezwykle często właśnie w naszym rodzinnym gniazdku dochodzi do poważnych konfliktów. Najpierw, w początkach małżeństwa szukamy wspólnego języka z naszym towarzyszem. Kiedy przychodzą na świat dzieciaki, nasze życie obraca się o 180 stopni. To też rodzi pewną frustrację, gdyż jesteśmy zmuszeni całkowicie poddać się potrzebom naszego maleństwa. A to dopiero początek, potem kłopoty stają się już tylko poważniejsze.

Poprzez ten wieczny pęd, zapominamy co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze. Bywamy znerwicowani. Nie mamy na nic czasu, a już zwłaszcza na odpoczynek oraz pielęgnowanie własnych pasji. Żyjemy jedynie pracą i rodziną, a nasze osobiste potrzeby odstawiamy na boczny plan. Jest to ogromny błąd. Najczęściej nie potrafimy już sobie dać rady z piętrzącymi się problemami. Szukamy jakiegoś magicznego rozwiązania.

Pomóc może nam coaching NLP. Jest to dzisiaj niezmiernie modne zjawisko.

Jeśli sądzisz, że opisywany tutaj tekst jest wartościowy i szukasz czegoś podobnego, to kliknij oprócz tego ten odnośnik, a zobaczysz więcej informacji choroby cywilizacyjne.

Z pomocy takiego trenera korzysta mnóstwo osób. Techniki NLP, czyli neuro-lingwistyczne, są najczęściej używane. Przydają się one nie tylko w dobrej sprzedaży. Pomagają nam one uporać się z naszym życiem zawodowym i osobistym.Jak się okazuje, najwięcej problemów mamy z własnym wnętrzem. Dopiero kiedy poradzimy sobie ze swymi lekami i stosunkiem do świata, odnajdziemy w sobie moc, aby stawić czoło wszelkim wyzwaniom. Techniki, których nauczymy się na takich szkoleniach okażą się bardzo pomocne na co dzień.