Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Coaching i szkolenia dla przedsiębiorstw

Powodzenie wymaga nieustannego rozwoju – żeby małe przedsiębiorstwo zwiększyło się, potrzebne jest bardzo dużo wysiłku i poświęcenia. Czas rozwoju przedsiębiorstwa jest chwilą prawdziwej próby – wtedy liczy się nie tylko fantazja i szczęście, ale nierzadko zimna kalkulacja, wiedza na temat mechanizmów rynkowych i zdolność do przewidywania.
Bardzo niewiele spółek jest w stanie rozwinąć się do rangi średniej wielkości przedsiębiorstwa. Uzależnione jest to nie tylko od dziedziny, w jakiej firma działa, ale przede wszystkim od wykwalifikowania jego zarządu. Wysokie stanowiska są hojnie opłacane w dużej mierze ze względu na doświadczenie i cechy, które powinna mieć osoba zajmująca takie stanowisko. Kompetentną kadrę kierowniczą charakteryzuje także chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zyskiwania nowych kompetencji.

Inwestycja w pracownika (sprawdź zestaw szkoleniowy: efektywność pracowników franklin covey)Najkorzystniejszą możliwą inwestycją jest w każdym przypadku inwestycja w personel – czy to przez zatrudnienie nowej osoby, czy poszerzanie kompetencji obecnej kadry pracowniczej. Dobrym rozwiązaniem na rozwój są więc szkolenia dla firm, na jakie młodzi właściciele firm mogą uzyskać spore dotacje z rozmaitych źródeł. Jest to więc podwójnie korzystna oferta, zwłaszcza na samym starcie, gdy nie dysponuje się dużą ilością zatrudnionych i istotne jest, żeby zatrudnić osoby kompetentne.
doradcy biznesowi
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Szkolenia mogą dotyczyć różnorodnych aspektów – od ogólnych jak zasady BHP, po profesjonalne szkolenia dotyczące zaawansowanych procesów w produkcji. W zasadzie każde małe przedsiębiorstwo znajdzie szkolenie przydatne w rozwoju, istotne jednak, żeby nie przesadzać z ilością szkoleń – generuje to niepotrzebne koszty, zabiera cenny czas i w rezultacie demotywuje pracowników.
Kierownicy też się szkolą
Powiedzenie mówi, że najlepiej uczyć się na błędach – świetnie sprawdza się to w zarządzaniu firmą, a uczenie się na cudzych doświadczeniach jest jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem. Stąd też liczne szkolenia dla właścicieli przedsiębiorstw, kierowników i managerów firm – często dotyczą one wyspecjalizowanych technik zarządzania, międzynarodowych autorskich metod zarządzania (jak przykładowo „total productive maintenance” - definicja tpm), a także elementów psychologii i perswazji, gdyż są to cechy niezwykle przydatne na wysokich stanowiskach.