Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Bywają takie sytuacje w życiu, gdy nie wyobrażamy już sobie dalszej współpracy z obecnym pracodawcą

życie jest nieprzewidywalne i niekiedy mogą wyniknąć okoliczności, które w stu procentach zmotywują nas do zwolnienia.


Zwykle ludzie chcą złożyć wypowiedzenie z dwóch powodów.


urządzenie laboratoryjne
Author: Forest and Kim Starr
Source: http://www.flickr.com
Pierwszy z nich jest taki, że robią tak wówczas, kiedy mają już załatwioną inną posadę, a po drugie — gdy nie mogą już wytrzymać w obecnym miejscu pracy. Znalezienie nowej pracy jest rzecz jasna powodem o wiele pozytywniejszym. Choć to, że dzisiejsza praca nie zapewnia nam radości, czy więcej — przysparza nam tylko nerwów i odbiera spokojny sen, też wcześniej czy później będzie motorem do poszukiwania nowego zatrudnienia. Zatem nieważne, jaki jest powód - skutek będzie ten sam. Mamy plan, by się zwolnić. Zatem jeżeli jesteśmy już całkowicie pewni, że chcemy złożyć wypowiedzenie umowy o pracę wzór pisma wyszukamy w internecie. Musimy tam rzecz jasna wpisać wszelkie niezbędne informacje — więc nasze dane i zajmowane stanowisko. Trzeba również zawrzeć informacje związane z umową, która nas w tej firmie obowiązuje i którą chcemy zerwać. Zatem niezbędne będą nam informacje dotyczące miejsca oraz dnia podpisania tej umowy. Powinniśmy zatem odgrzebać ze swoich teczek ową umowę oraz przepisać z niej niezbędne informacje. Najlepiej takie wypowiedzenie zrobić w dwóch kopiach. Jedna będzie dla szefa, a druga dla nas.


Wtedy nasz kierownik musi się na niej podpisać razem z datą. Nie będzie mógł potem łgać, że nie otrzymał od nas żadnego dokumentu. Wypowiedzenie mamy prawo adwokat sprawy karne wrocław także wysłać pocztą.