Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Biznes w sieci

Czy nasza firma musi być widoczna w sieci internetowej? Myśli nad tym większość właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź może być tylko jedna - naturalnie, że tak! W tych czasach to absolutnie jasna i oczywista kwestia, strona w internecie to jedno z podstawowych narzędzi promocji dla firmy. Poza informacjami o sektorze działań możemy tam zamieścić dane do kontaktu, ofertę, informacje o aktualnościach i wiele innych, ważnych informacji.
Wielki łowca
Author: Future PR
Source: Future PR
By można było stworzyć witrynę internetową naturalnie potrzebujemy domeny (np. znalezionej na Aftermarket). Ważne jest żeby była to albo nazwa firmy, lub domena w konkretny sposób opisująca działalność albo produkt przedsiębiorstwa. Oczywiście nie ma żadnych przeszkód, żeby domena była dowolnym słowem, ale przecież nie o to chodzi. Domena powinna być też swego rodzaju promocją, ma upraszczać znalezienie naszego przedsiębiorstwa i zapoznanie się z ofertą, a dzięki temu pozyskanie nowych kontrahentów.

Do sprawdzenia czy interesujący nas adres jest dostępny przydaje się wyszukiwarka fajnych domen. To narzędzie umożliwia sprawdzenie jaki jest koszt interesującego nas adresu internetowego, czy w ogóle jest dostępna, a jeśli nie, to kto jest właścicielem. Gdy dostaniemy tego rodzaju informacje będziemy mieli możliwość albo zakupić domenę od razu lub skontaktować się z jej właścicielem w celu przeprowadzenia rozmowy o odsprzedaży.

WWW
Author: Bull3t
Source: http://www.flickr.com
Najpopularniejsze są naturalnie domeny Nie oznacza to, że inne adresy są gorsze, ale w Polsce jednak te nadal są zwykle wybierane. Jeżeli chcemy robić interesy też poza granicami kraju idealnie sprawdzą się domeny eu czy com.Niezależnie od tego czy będziemy mieli w adresie pl czy inną końcówkę i tak dobrze jest absolutnie przemyśleć jego wybór. To kwestia, której część właścicieli firm nie poświęca uwagi, a to wielki błąd. Adres serwisu internetowego to pierwszy nośnik informacji o niej z jakim ma styczność potencjalny klient. Niech spełnia swoje zadanie.www.logintrade.pl/ (zobacz logintrade.pl)Oczywiście, czasem adres, jaki dla nas jest najbardziej pożądany zajmuje już na przykład podobna firma. Nie powinno to być jednakże powodem do zmartwienia - być może można inaczej tę domenę napisać? Jeżeli to dwa słowa, to może z myślnikiem? A może da się ją odkupić. Nie traktujmy naszej domeny po macoszemu, powinniśmy zwracać na nią uwagę.