Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Bankowość osobista oraz wsparcie dla niewielkich firm

Co roku rośnie liczba majętnych Polaków. Zamożni konsumenci mogą liczyć na korzystne traktowanie przez bankierów. Osoby o ponadprzeciętnych dochodach zdołają znaleźć się w elitarnym kręgu korzystających z oferty personal banking. Bogaci Polacy stanowią wielce atrakcyjną grupę klientów dla banków, ponieważ przeprowadzają więcej transakcji i korzystają z szerszego wachlarza produktów finansowych. Nic więc dziwnego, że instytucje te starają się ich zdobyć proponując im prywatne, wyszukane usługi.
plik banknotów
Author: Miran Rijavec
Source: http://www.flickr.com
Personal banking, inaczej bankowość indywidualna, przeznaczony jest do klientów o nieprzeciętnych przychodach, ale nie mieszczących się jeszcze w setce najbardziej majętnych Polaków. Wybrańcy ci nie muszą się niepokoić o stanie w długich kolejkach do bankowych stanowisk i mogą skorzystać ze indywidualnych ofert, niedostępnych dla konsumentów indywidualnych. Nad ich finansami czuwa personal banking, a transakcje w placówce umawiają w specjalnie odizolowanych dla nich rejonach albo nawet filiach. Zazwyczaj nie muszą też przechodzić przez gehennę długich procesów kredytowych, bo korzystają z uproszczonego układu.

Parę lat istnienia Polski w Unii Europejskiej dowiodło biznesmenom, że obficie wspomaga ona wszelakie akcje zabiegające do unowocześnienia firm i zwiększenia ich konkurencyjności. Dofinansowanie dla małych firm z funduszy unijnych wyznaczane są na ożywienie zarówno drobnych i przeciętnych firm, jak i dużych firm. Szereg inicjatyw pozwala zdobycie dofinansowań na rozliczne zamysły biznesowe, w tym zainicjowanie działania albo rozwój przedsiębiorstwa za pomocą innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Przedsiębiorcy częściej szukają tańszych w obsłudze źródeł finansowania zewnętrznego.

Jednym z tych źródeł mogą być dopłaty na inwestowanie. W szczególności, że są to instrumenty płatnicze bezzwrotne i bez podatku.

Jeśli zafascynował Cię ten tekst, to odwiedź ten link a tam oczekują na Ciebie wiadomości warte uwagi. Zobacz je - będziesz niezwykle zadowolony!

Dopłaty unijne dają możliwości wielu przedsiębiorcom, żeby uzyskać przewagę konkurencyjną na terenowym i ogólnoświatowym rynku. Dotacja z unii to też możliwość na początek w świecie biznesu.