Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ugsiedlce.pl/includes/menu.inc).

Atrakcyjny pomysł na zareklamowanie się - długopis reklamowy

Otrzymujemy czasem długopisy w wielu miejscach. A to kiedy otwieramy konto w banku, albo gdy w drukarni zamawiamy ulotki. Wiadomo, że długopis, który otrzymujemy ma logo firmy, od której ten długopis otrzymaliśmy. Tego typu długopisy reklamowe są naprawdę o wiele lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, powinniśmy podać nazwę firmy, adres i numer telefonu, a na pewno ktoś wykorzysta informacje o nim napisane. Wiadomo, że ulotkę najczęściej wyrzucamy, a fajny długopis okazuje się przydatny.
długopis promocyjny
Author: Joe Haupt
Source: http://www.flickr.com
Kiedy, znowu zajrzymy do szuflady po długopis to będziemy widzieć logo firmy, więc kiedy okaże się, że znowu mamy coś zmawiać lub ( workflow faktur ) kupować, pewnie pójdziemy tam, gdzie dali nam długopis. Chociaż oczywiście nie po to, by dostać kolejny długopis, a po to by wykonano dla nas wybraną usługę. Firmy, które mają długopisy reklamowe z nadrukiem powinny pamiętać, że jedynie jakość usług może dać im klientów. Jeśli usługa będzie na niskim poziomie to, niestety klient nie wróci nawet jeśli dalibyśmy mu sto lub dwieście ładnych długopisów.

promocyjne długopisy
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
Reklama na długopisieŁatwo zauważyć z usług jakich firm korzysta dana osoba. Ludzie sami nawet nie myślą o tym, a widać to bardzo dobrze, między innymi przez darmowe gadżety, z których z chęcią korzystamy. Nie jest istotne czy to darmowe breloczki do klucza czy długopisy, na wszystkich tych gadżetach znajduje się logo firmy, która nam taki prezent wręczyła. Oczywiście , że czasem jest tak, że na ulicy osoby rozdające ulotki dorzucają do tego smycze do kluczy lub inne małe drobiazgi, stąd też mamy dużo różnego typu ciekawych gadżetów. Jeżeli np. na danym podarku jest nazwa firmy i telefon to można, jeżeli tylko będzie taka konieczność, bardzo szybko znaleźć numer telefonu do firmy. Jest to jedna z lepszych opcji marketingowych - zobacz tu: .

Za wiele ulotek już otrzymaliśmy i to nieważne czy dające możliwość rabatu, po prostu mamy już dość zbędnej makulatury. Uważamy, że długopis, smycz, czy inna pierdółka jest o wiele praktyczniejszym rozwiązaniem. Jednak też wolimy otrzymywać takie rzeczy wtedy, kiedy jesteśmy w danej placówce a nie na ulicy. Nim, więc jako firma reklamująca się na długopisach, rozpoczniemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę dobrze byłoby zrobić research rynku. Dobrze mieć świadomość tego, co myślą na temat naszej firmy nasi obecni lub potencjalni klienci.
Opracował