informatycy

Gdzie warto zamówić usługi outsourcingowe?

praca
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Fakty są takie, że polscy informatycy są generalnie doskonałymi fachowcami. Szczególnie mowa w tym momencie o polskich programistach. Jednakże w żadnym wypadku nie można uważać, iż chodzi wyłącznie o walory intelektualne, doświadczenie, doskonałe podejście do zleceniodawców, itp. Fakty są takie, że czymś ze wszech miar ważnym jest także to, iż szczerze powiedziawszy polscy informatycy są relatywnie tani. Przecież statystyczny mieszkaniec Polski zarabia dużo mniej, aniżeli Fin, Anglik albo Irlandczyk.

Rynek pracy w Polsce

zadowoleni doradcy
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy rynek pracy wykazuje tak dużą niestabilność, że te profesje, na które jeszcze parę lat temu był popyt, w tej chwili nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Które więc zawody charakteryzuje w tej chwili największe powodzenie?

Studiowanie informatyki to dobry sposób na zarobek

Author: HEMMERSBACH
Bieżąca sytuacja na rynku pracy jest przerażająca. Wielu młodych i zdolnych ludzi nie potrafi odnaleźć stałego zatrudnienia. Na nic się zdaje nawet fakt posiadania dyplomu renomowanej uczelni, jak również biegła znajomość języka angielskiego. Nierzadko o otrzymaniu dochodowej posady decyduje łut szczęścia. Podłamani absolwenci znajdują zatrudnienie w rozmaitych restauracjach fast food, gdzie są zmuszeni pracować poniżej swoich umiejętności. Czy jest jeszcze jakaś szansa dla młodych ludzi?

Współczesny rynek pracy – czy informatycy mogą liczyć na naprawdę satysfakcjonujące oferty?

myszka komputerowa
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Rynek pracy jest aktualnie dosyć wymagający. Polska walczy z faktycznie ważnym problemem bezrobocia, jaki dotyka w zasadzie wszystkie grupy zawodowe. Współczesny Polak znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że musi się starać faktycznie ostrożnie wybierać stosowną dla siebie drogę zawodową. Czy informatycy mogą dzisiaj liczyć na interesujące oferty pracy? Jeśli są dobrzy we własnym fachu, cały czas polepszają własne umiejętności, z pewnością nie mogą narzekać na brak ciekawych propozycji.

Jeżeli interesujesz się choć w małym stopniu informatyką i komputerem, jesteś kreatywny i potrafisz logicznie myśleć - warto pomyśleć o pracy w charakterze ux designera.

praca na komputerze
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Technologia i system gospodarczy mechanizacji, czy elektroniczny w Polsce osiąga swoje apogeum. Wirtualny świat i przestrzeń zawładnęły człowiekiem na całości ziemii. Stajemy się uczestnikami zależnymi od zmodernizowanych gadgetów i urządzeń.

W IT będzie praca java powinna być jedynie opanowana

praca informatyków
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
Teraz bez komputerów niewiele możemy zrobić. Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że dzisiaj bez komputerów ciężko się działa, a co się z tym łączy, potrzebne są jednostki, które umieją je obsługiwać. To właśnie powoduje, że ci którzy chociaż w stopniu dobrym poznali się na komputerach, nie powinni mieć problemów z wyszukaniem dla siebie zatrudnienia.