restauracje

A może otworzymy hotel przy szosie?

restauracja
Author: patrick janicek
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie przydrożnego hotelu i restauracji to doskonały pomysł na interes. Jeśli wzrasta wciąż ruch na krajowych drogach, nie może przesadnie zaprzątać biznesmenom widmo braku klientów. Wiadoma sprawa: ryzyko istnieje, choćby dlatego, że dzisiaj chętnie używana szosa może być prawdziwą żyłą złota, ale potem postawiona autostrada mogłaby odebrać kierowców.

Niezwykły sposób na dobry wypad na weekend

noclegi
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dolny Śląsk obfituje w ciekawe perełki architektoniczne a, także kulturowe, o jakich jednak niestety mało kto dziś pamięta. Dobrze jest poznać je lepiej, na przykład podczas długiego weekendu. Zamiast wybierać się na daleki wyjazdy, warto w większości wypadków najlepiej poznawać swoją okolice jak również zobaczyć co niezwykłego może oferować wielorakimi turystom Dolny Śląsk.

Sale konferencje w Rewalu

sale konferencyjne
Author: Oregon Department of Transportation
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, gdy organizowane są konferencje należy wybrać właściwe miejsce. Nie mowa tu tylko o hotelu, chodzi również o miejscowość, w której konferencje i zjazdy mają się odbyć. Idealnym pomysłem są miejscowości typowo kojarzone z wypoczynkiem, gdzie sale konferencyjne Rewal możemy wynająć czy to nad morzem, czy też w okolicy pięknych lasów lub jezior.