wesela

A może otworzymy hotel przy szosie?

restauracja
Author: patrick janicek
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie przydrożnego hotelu i restauracji to doskonały pomysł na interes. Jeśli wzrasta wciąż ruch na krajowych drogach, nie może przesadnie zaprzątać biznesmenom widmo braku klientów. Wiadoma sprawa: ryzyko istnieje, choćby dlatego, że dzisiaj chętnie używana szosa może być prawdziwą żyłą złota, ale potem postawiona autostrada mogłaby odebrać kierowców.

W jakich celach zazwyczaj szukamy sal do wynajęcia i na co kierować swoją uwagę przy wyborze tej najbardziej odpowiedniej

sala na szkolenia
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Życie pisze najróżniejsze scenariusze i praktycznie każdy jest w stanie wymienić sytuacje, w których musiał wynająć salę na familijną bądź firmową imprezę. Małe mieszkania w blokach okazują się niewystarczające w sytuacjach, gdy przychodzi czas na zorganizowanie większej uroczystości familijnej, czyli przykładowo przyjęcia z okazji chrztu dziecka. Z kolei instytucje potrzebują sal szkoleniowych, gdy planują zorganizować ogólnokrajową konferencję. Zresztą takich przypadków można mnożyć na pęczki, a za każdym razem należy kierować się różnymi kryteriami.