wesela

W jakich celach zazwyczaj szukamy sal do wynajęcia i na co kierować swoją uwagę przy wyborze tej najbardziej odpowiedniej

sala na szkolenia
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Życie pisze rozmaite scenariusze i praktycznie każdy jest w stanie wymienić sytuacje, w których musiał wynająć salę na familijną bądź służbową imprezę. Niewielkie pomieszczenia w blokach okazują się niewystarczające w sytuacjach, kiedy przychodzi czas na zorganizowanie większej imprezy rodzinnej, czyli przykładowo przyjęcia z okazji komunii dziecka. Z kolei firmy potrzebują sal wykładowych, gdy mają zamiar zorganizować krajową konferencję. Zresztą takich przypadków można wymieniać bez liku, a za każdym razem należy kierować się odmiennymi kryteriami.

A może otworzymy hotel przy szosie?

restauracja
Author: patrick janicek
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie przydrożnego hotelu oraz restauracji to fantastyczny biznes. Jeżeli wzrasta wciąż ruch na polskich drogach, nie może przesadnie zaprzątać przedsiębiorcom widmo braku klientów. Wiadoma sprawa: ryzyko jest, chociażby z takiej przyczyny, że teraz chętnie użytkowana droga może być żyłą kasy, ale później zbudowana autostrada byłaby w stanie odebrać zmotoryzowanych.