hotele

A może otworzymy hotel przy szosie?

restauracja
Author: patrick janicek
Source: http://www.flickr.com
Założenie przydrożnego obiektu hotelowego i restauracji to doskonały biznes. Skoro wzrasta w szybkim tempie ruch na polskich drogach, nie może przesadnie zaprzątać biznesmenom widmo braku klienteli. Wiadoma sprawa: ryzyko istnieje, choćby z takiej przyczyny, że teraz często używana droga może być prawdziwą żyłą złota, ale potem zbudowana autostrada byłaby w stanie odebrać zmotoryzowanych.

Wakacje nad polskim morzem i nie tylko ! Zobacz niesamowite oferty teraz

Author: Siedlisko Morena
Przed nami sezon urlopowy. Na zasłużone wczasy oczekujemy już od dawna. Jeszcze w zimie, w czasie sennych wieczorów, by poprawić sobie nastrój, wertowaliśmy piękne foldery agencji turystycznych i obmyślaliśmy wakacje naszych marzeń. Ponieważ tegoroczna zima bardzo dała nam w kość, już nie możemy się doczekać ciepłego słońca. Marzymy o odpoczynku na złocistej plaży oraz igraszkach w lazurowym morzu.

W jaki sposób rozpoznać dobry hotel w danym mieście

hotel
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób zadaje pytanie, w jaki sposób rozpoznać najlepszy hotel w Rzeszowie. Ta kwestia jest zasadniczo dość złożona, gdyż w gruncie rzeczy powinno się mieć baczenie na parę spraw. Przede wszystkim warto mieć świadomość, jakie istnieją normy w hotelarstwie biorąc pod uwagę ogól hoteli. Z pewnością podstawową kwestią jest porządek panujący na terenie hotelu.

Gdzie wybrać hotel na firmowy wyjazd w delegację albo na zorganizowanie sympozjum albo konferencji

Hotel
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
W niejednym zawodzie konieczne jest wyjeżdżanie do innych, niekiedy sporo oddalonych miejscowości. Może to być spotkanie z klientem, targi albo zwyczajnie konferencja, na której należy się pojawić. Jeżeli wyjazd będzie jednodniowy, to wielu ludzi będzie się decydować na wyjazd bez noclegu, choć niekiedy może się to wiązać z koniecznością bycia na nogach od poranka do późnej nocy.

Niezwykły sposób na dobry wypad na weekend

noclegi
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dolny Śląsk obfituje w ciekawe perełki architektoniczne a, także kulturowe, o jakich jednak niestety mało kto dziś pamięta. Dobrze jest poznać je lepiej, na przykład podczas długiego weekendu. Zamiast wybierać się na daleki wyjazdy, warto w większości wypadków najlepiej poznawać swoją okolice jak również zobaczyć co niezwykłego może oferować wielorakimi turystom Dolny Śląsk.

Szczecin, lokalny rynek pracy

oferty pracy
Szczecin. Miasto z ogromnym potencjałem i możliwościami. Miasto związane z zagranicą. Pozytywnie nastawione na nowatorskie pomysły i inwestycje. Gospodarka Szczecina, ze względu na posiadanie portu jest ściśle związana z drogą morską i oferuje swe usługi armatorom z wielu krajów. Czy mając tak wielkie możliwości miasto może narzekać na brak pracy? Niestety tak. Fakt, wskaźnik bezrobocia prezentuje się coraz bardziej korzystanie, lecz Urząd Miasta nie zamierza przegrać tej walki walkowerem.

Sale konferencje w Rewalu

sale konferencyjne
Author: Oregon Department of Transportation
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, gdy organizowane są konferencje należy wybrać właściwe miejsce. Nie mowa tu tylko o hotelu, chodzi również o miejscowość, w której konferencje i zjazdy mają się odbyć. Idealnym pomysłem są miejscowości typowo kojarzone z wypoczynkiem, gdzie sale konferencyjne Rewal możemy wynająć czy to nad morzem, czy też w okolicy pięknych lasów lub jezior.