sale konferencyjne

W jakiej lokalizacji warto urządzić firmowe szkolenie?

sala konferencyjna
Author: Dan DeChiaro
Source: http://www.flickr.com
Miejsce w wielkiej korporacji to dla wielu młodych ludzi ogromne marzenie. Chociaż tego typu praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednak uosabia ona wielkomiejski styl. Praktycznie cały dzień spędzamy w biurze. Śniadania oraz obiady spożywamy w firmowej stołówce albo ze współpracownikami na mieście. Niekiedy również widzimy się z przyjaciółmi z pracy w knajpce albo pubie już po pracy. Dużym zainteresowaniem cieszą się imprezy firmowe, na których jesteśmy w stanie bez skrępowania pogadać z kierownikiem, a nawet wypić z nim drinka.

Doskonała infrastruktura szkoleniowa - jak musi wyglądać?

Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Miasto Wrocław jest słynne ze rewelacyjnych miejsc, w których można zorganizować spotkania biznesowe i nie tylko. Powszechnie mówi się, że Wrocław jest nazywany miastem spotkań. Jego położenie, warunki rynkowe oraz rewelacyjne zaplecze gospodarcze.

O tym, że warto inwestować we własny rozwój nie należy nikogo uświadamiać. Nie jest to jednakże takie proste? Jakie są trudności?

konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Na każdej długości geograficznej, wszędzie pod każdą szerokością geograficzną, ludzie biorą udział w szkoleniach. Jak to ważne na dzisiejszym rynku pracy nie trzeba nikomu przypominać, tak więc i w naszym kraju szkolenia stały się bardziej popularne. Złożyło się na to kilka czynników, lecz najistotniejszym było wstąpienie Polski do UE, dzięki temu pojawiło się dużo funduszy na kolejne szkolenia.

Eleganckie powierzchnie konferencyjne na terenie Rzeszowa

szkolenie pracowników
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach często organizuje się konferencje, w trakcie których omawia się cele, również strategie perspektywiczne przedsiębiorstwa. To szansa do spotkania z nabywcami, do zaprezentowania osiągnięć, produktu i usług. Nadzwyczaj często działaniem konferencji jest szkolenie kadry. Konferencje, to również okazja zacieśnienia więzi z najlepszymi klientami.

Niezwykły sposób na dobry wypad na weekend

noclegi
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dolny Śląsk obfituje w ciekawe perełki architektoniczne a, także kulturowe, o jakich jednak niestety mało kto dziś pamięta. Dobrze jest poznać je lepiej, na przykład podczas długiego weekendu. Zamiast wybierać się na daleki wyjazdy, warto w większości wypadków najlepiej poznawać swoją okolice jak również zobaczyć co niezwykłego może oferować wielorakimi turystom Dolny Śląsk.