gabinet

Lokal biurowy oraz spółka - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Wizytówką przedsiębiorstwa jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, w jakim miejscu odbywa się spotkanie. Jeżeli biuro jest zaniedbane to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co jest z tym związane nie będzie chętny by z nami robić interesów. Dlatego jeśli biuro i firma jeszcze nie posiada reprezentatywnego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to naprawdę warto pójść z klientem do którejś kawiarni albo restauracji, żeby w przyjemnych warunkach porozmawiać.

W jaki sposób zdecydowanie poprawić sprzedaż

chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Głównym celem każdej działalności biznesowej jest dodatni wynik finansowy przedsiębiorstwa, jednak ścieżki prowadzące do zdobycia planu mają różną postać. Jedną z nich wyznacza CSR, czyli zarządzanie organizacją zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności.

Odnośnie tego jak powinno wyglądać nasze biuro, by przyciągnąć klientów?

spotkanie firmowe
Author: U.S. Army RDECOM
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie, którzy posiadają firmy doskonale zdają sobie sprawę, że niezmiernie istotne jest miejsce pracy. Wiadomo, że biuro i firma to jedno. Dlatego jeśli nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, to zdecydowanie powinniśmy ogarnąć wystrój firmowego biura. Klienci będą zwracali uwagę na wszystko, jeśli będzie brudna podłoga i sekretarka będzie wyglądała jak po trzy dniowej imprezie z mega kacem, to najprawdopodobniej na sto procent klient nigdy więcej nie skorzysta z usług naszej firmy.