programista

Zajęcie jak ze snów

Internet
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Współczesny świat sprawia, że wszystko powinno być na wczoraj. Ciągle się zastanawiamy, w jaki sposób można zrobić każdą rzecz sprawniej, prościej. Co chwila tworzy się jakieś oprogramowania, które mają nam uprościć życie. Niestety dużo rzeczy jest niestety poza zasięgiem naszych wypłat. Jedna praca nie wystarcza żeby móc kupić wszystkie najmodniejsze tablety, więc szukamy pracy przez Internet.

Dlaczego programiści mają wielkie szanse na korzystne życie zawodowe?

programiści pracujący na spotkaniu
Author: Irena Safarova
Source: http://www.flickr.com
Programiści to grupa zawodowa, która generalnie nie powinna skarżyć się na brak pracy i nieatrakcyjne wynagrodzenie. Naturalnie są bardzo różni programiści, lecz generalnie programiści - w naszym kraju, a już zwłaszcza gdzieś za granicą - Skandynawia, Austria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone, zarabiają znaczące pieniądze. Warto zatem postarać się o to, aby być programistą. Tym programistą, który oferuje solidne usługi. Bo chyba wiadomo, iż ten programista, który najzupełniej nie zna się na programowaniu będzie nie miał okazji związać własnego życia z kodem.

Jak zostać testerem oprogramowania?

Praca przed komputerem
Author: JZO,
Source: JZO,
Ostatnio tworzy się coraz więcej nowych stanowisk i profesji. Czasami odbywa się to kosztem zawodów wymierających. Zazwyczaj te nowo powstałe zawody związane są z pojawianiem się nowoczesnych technologii. Obecnie natomiast największą rolę odgrywa sprzęt komputerowy i wszystkie pozostałe aspekty z tym powiązane. Pojawia się więc wiele etatów w branży technologii informacyjnej takich jak na przykład zawód programisty. Wśród nich jest parę szczególnie wartych zainteresowania. Zalicza się do nich tester programów komputerowych.

Specyfika pracy programisty Oracle

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Oracle to wielka firma, która działa na szeroko pojętej branży komputerowej. To jedna z najbogatszych marek w Ameryce i na globie, a jej siła bierze się z tego, że jest partnerem dla innych przedsiębiorstw. Oracle jest zaliczana do tzw sławnej trójki korporacji informatycznych.

Oferty pracy w branży IT

pracownik jednej z firm IT
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
W tym roku szkolnym będziesz absolwentem liceum i nie wymyśliłeś jeszcze, na jakie studia się wybrać? Nakłaniamy do przeczytania tego poradnika – jest szansa, że dzięki niemu wszystko stanie się łatwiejsze.

Wygląda na to, że współcześnie obiecującym kierunkiem jest informatyka.