bankowość

Bankowość osobista oraz wsparcie dla niewielkich firm

jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku rośnie liczba bogatych rodaków. Bogaci klienci mogą liczyć na preferencyjne traktowanie przez bankierów. Osoby o wyjątkowych zarobkach mogą znaleźć się w elitarnym gronie korzystających z oferty personal banking. Bogaci obywatele stanowią wielce rewelacyjną grupę zainteresowanych dla banków, ponieważ dokonują więcej transakcji i korzystają z większego wachlarza ofert banku. Nie dziwi więc, że placówki te chcą ich zdobyć oferując im prywatne, wyszukane usługi.

Własna firma

Business work
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Własna firma jest celem wielu Polaków. Praca na własne konto i pokaźna płaca jest kusząca dla dużej liczby ludzi. Jeszcze bardziej kusząca jest opcja otrzymania pokaźnej pomocy finansowej dla młodego biznesmena z dobrym planem. Obecnie istnieje co najmniej parę programów wsparcia finansowego dla osób planujących własną działalność. Potrzebny jest jedynie świeży pomysł, poparty solidnym biznesplanem i można uzyskać wysokie wsparcie z lokalnego urzędu miejskiego czy z jednego z programów wspierania nowych inicjatyw, udzielanych przez Unię Europejską.

Zobacz co jest aktualne w bankach

gotówka
Author: Philip Taylor
Source: http://www.flickr.com
Współczesne banki znacznie różnią się od banków znanych dłuższy czas temu. Oferują wprawdzie usługi wykonywane w dawnych czasach, lecz także one uległy znacznym zmianom, zwłaszcza ze względu na zastosowanie nowych technologii. Warto zaznaczyć, że nawet wnętrza banków obecnie wyglądają znacznie inaczej. Na przykład w dużych placówkach innowacyjnie rozwiązano kwestie długich kolejek, z użyciem specjalnego urządzenia drukującego numery dla klientów. Ewolucji uległy różnego rodzaju maszyny w instytucjach, a także podniesiono stopień zabezpieczeń w placówkach.