bankowość

Zobacz co jest aktualne w bankach

gotówka
Author: Philip Taylor
Source: http://www.flickr.com
Współczesne banki w znaczny sposób różnią się od banków znanych kilkadziesiąt lat temu. Zapewniają co prawda usługi udostępniane dawniej, lecz nawet one w znaczny sposób ewoluowały, w szczególności ze względu na wykorzystanie nowych technologii. Warto zaznaczyć, że także placówki banków obecnie prezentują się znacznie inaczej. Przykładowo w większych siedzibach w nowoczesny sposób rozwiązano sprawę długich kolejek, z wykorzystaniem profesjonalnego przyrządu wyznaczającego kolejność dla klientów. Zmianom uległy różnego rodzaju sprzęty w banku, jak również zwiększył się poziom zabezpieczeń w budynkach.

Własna firma

Business work
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
Własne przedsiębiorstwo jest marzeniem wielu obywateli Polski. Praca na własny rachunek i wysoka pensja kusi wielu osób. Znacznie bardziej kusząca jest możliwość otrzymania dużej pomocy finansowej dla startującego biznesmena z pomysłem. Na dzień dzisiejszy istnieje pewna liczba programów wsparcia finansowego dla ludzi planujących własną działalność. Potrzebny jest tylko innowacyjny pomysł, razem z solidnym biznesplanem i można dostać znaczne dotacje z lokalnego urzędu miejskiego czy z jednego z programów wspierania nowych inicjatyw, zarządzanych przez Unię Europejską.

Bankowość osobista oraz wsparcie dla niewielkich firm

jedno euro
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Co roku rośnie liczba majętnych Polaków. Zamożni konsumenci mogą liczyć na ulgowe podejście przez bankierów. Osoby o nieprzeciętnych dochodach mogą znaleźć się w uprzywilejowanym gronie korzystających z oferty personal banking. Bogaci Polacy tworzą wielce rewelacyjną grupę klientów dla banków, gdyż przeprowadzają więcej transakcji i korzystają z większego wachlarza produktów finansowych. Nie dziwi więc, że placówki te chcą ich pozyskać oferując im indywidualne, elitarne usługi.