grupa

Wzrost ciekawości interesów programami lojalnościowymi

program lojalnościowy
Author: Martijn van Exel
Source: http://www.flickr.com
Wzrost zainteresowania interesów z różnych specjalizacji prowadzeniem programów lojalnościowych, przekłada się na rozkwit osiągalnych na rynku narzędzi proponowanych do realizacji tego typu akcji. Sama sugestia poprowadzenia akcji wsparcia sprzedaży to dopiero zalążek drogi, którą musi pokonać firma, która przez realizację projektu potrzebuje zmotywować uczestników i zbudować ich wierność. Aby program lojalnościowy był efektywny, najważniejszy jest dobór stosownych narzędzi, które zastrzegą satysfakcję uczestników i organizatora planu.

Firmy sprzątające w Sosnowcu. Idealne przedsiębiorstwa

sprzątanie garażu
Author: Nick Webb
Source: http://www.flickr.com
W Internecie można znaleźć sporo przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem ogromnych przestrzeni czy to gospodarczych czy to hal. Chociaż jedynie nieliczni mogą sprostać temu zadaniu. Sprzątanie hal wymaga istotnie dużego doświadczenia oraz stosownego sprzętu. Właściwy sprzęt jest wymagany ze wglądu na kompletnie odmienną powierzchnię podłogową a także ze względu na ogromne powierzchnie.

Jak poprawić wydajność przedsiębiorstwa? Szkolenia dla menadżerów

iso szkolenie
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju powstaje coraz więcej centrów coachnigowych. Jak wybrać najlepszą szkołę i na jakie warsztaty opłaca się zarejestrować? Szkolenia ISO zdobywają w naszym kraju coraz większą popularność. Ich kursanci biorą udział w częściach teoretycznych i częściach praktycznych. Podczas kursu poznają fundamenty zaplanowanie kontroli wewnętrznej w firmach.