ranking

Czy jest praca marzeń? Dziennikarze z Ameryki już odnaleźli odpowiedź, lecz jak to się ma do naszej polskiej rzeczywistości?

praca aktuariusza
Author: US Department of Labor
Source: http://www.flickr.com
Jak praca marzeń to jakiego rodzaju? No jasne, żeby dużo płacili, było niedużo stresu, ażeby można było się rozwijać, a ludzie w pracy mili. Taka praca zdaje się naprawdę ciekawa, ale czy jest realna? Według Amerykanów zawodem, jaki spełnia wszystkie te wskaźniki jest aktuariusz. Czy to prawda?

Nie wybierajmy pierwszego lepszego konta firmowego

Konta firmowe
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
To gdzie umieścimy swoje pieniądze, tak prywatne, jak oraz także firmowe ma znaczne znaczenie. Jedne banki biorą wielkie prowizje i opłaty za korzystanie z takich kont, inne znów są w stanie zaoferować nam nie tylko darmowe konta, lecz również oraz atrakcyjne oprocentowanie, które sprawi, że będziemy mieli szanse jeszcze ciągle zwiększać swoje przychody. Co również istotne, to warto posiadać zaufanie do banku, w którym uruchamia się takie konto, bo przecież będziemy za jego wsparciem przesyłać rzeczywiście ogromne sumy pieniędzy.

Zacznij oszczędzać na wakacje

metafora poszukiwania pieniędzy
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Spora część osób niemal przez cały rok snuje plany dotyczące wakacyjnego urlopu. Gdzie, w jakich dniach i na ile czasu? To zasadnicze pytania jakie zadają sobie osoby planujące swoje wakacje. Lecz równie istotna może być kwestia za co sfinansujemy swoje wakacje. W związku z tym, że tylko nieliczne osoby posiadają jakiekolwiek zaoszczędzone środki finansowe, może okazać się, że większość osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej lub wykorzystywanie karty kredytowej w celu opłacenia wyjazdu nie jest receptą na nasze kłopoty. Następstwa tej decyzji mogą niekorzystnie odbić się na naszych finansach czego skutki możemy odczuwać niemal przez cały kolejny rok.

Każdy pragnie posiadać jak najwięcej

Oszczędzanie na przyszłość
Author: annia316
Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie lubi spoglądać na to, jak zwiększają się jej finanse, jak szybko dochodzi ich na koncie, mimo że ona samodzielnie praktycznie nic w tej kwestii nie zrobi. Kiedy posiadamy jakąś wolną kwotę, to przeważnie kochamy, kiedy możemy ją przelać na odpowiednie konto dodatkowe, gdzie będą sobie spokojnie leżały oraz stopniowo się pomnażały. Mimo wszystko by ten zysk był naprawdę widoczny musimy rzetelnie przeanalizować, gdzie mamy ulokować te nasze oszczędności.

Poszukiwanie najlepszych usług finansowych

Banknoty i monety
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Obecnie niezwykle często pojawia się konieczność szukania najlepszych ofert, wybierania ich z licznego grona innych. Bierze się to w pierwszej kolejności z licznej konkurencji, jaka obecna jest obecnie praktycznie we wszystkich branżach.

Nowy produkt finansowy banku BGŻ Optima lokata bezkarna pobudza zaciekawienie klientów banku i nie tylko

Pieniądze
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Banki obecne na naszym rynku dokładają wszelakich starań, ażeby przygotowywać takie oferty, które przyciągną jak najwięcej nowych klientów. Tak samo gdy chodzi o założenie konta jak i o inne produkty finansowe takie jak na przykład kredyty czy lokaty, banki starają się złożyć najbardziej opłacalną propozycję, jaka spodoba się wielu osobom.