pracownicy

Metody motywacji

Szkolenie pracownika
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Czasami mamy poczucie, że pociąg, który bezustannie napędzał nas do działań, zboczył z toru, po którym zwykle jechał. Straciliśmy motywację, chęć do dalszego rozwoju. Dociera do nas, że coś szwankuje, zwykle nie wiemy jednak jak sprecyzować ten czynnik , a co więcej co zrobić by nastąpiła poprawa. W takich sytuacjach, opcje są dwie: albo męczyć się dalej, albo szukać pomocy wykwalifikowanych osób.

Mierzenie różnego rodzaju aspektów w miejscu pracy

fabryka Karola Scheiblera w Łodzi
Author: Opal Property Developments
Source: Opal Property Developments
Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne w każdym miejscu pracy. Niektóre z nich są jednak tak specyficzne, że narażają swoich pracowników na dużo większe Zagrożenie. Zagrożenia mogą wiązać się z rozmaitymi aspektami, wliczając w to przykładowo urazy ciała spowodowane nieuwagą czy nieprawidłowym wykorzystywaniem przyrządu. Duże ryzyko związane jest także z profesjami wymagającymi przebywania na większych wysokościach.

Jak mieć samych zadowolonych klientów?

sklep
Author: Sigma International
Source: Sigma International
W dzisiejszych czasach ogrom trudności z kwestiami biznesowymi w sklepach są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Jakość obsługi klienta to przecież bardzo istotny czynnik, któremu należy się przyjrzeć bliżej. W natłoku firm oferujących badania jakości obsługi klientów łatwo się pogubić. Aby więc trafnie dokonać wyboru najlepiej kierować się opiniami jedynie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.

Ocena pracowników i ocena 360 stopni

Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W określonym momencie każdy zatrudniony poddawany jest ogólnemu ocenianiu kierownictwa. W danych, ustalonych uprzednio terminach badane są wyniki pracy każdego, biorąc pod uwagę rozmaite kryteria. Wtedy niezwykle ważną rolę odgrywa ocena pracownicza. To właśnie dzięki niej możliwy jest awans wszystkich członków zespołu oraz ma ogromne znaczenie dla wszystkich z kierownictwa. Do głosu w ankiecie dopuszczani są także klienci i partnerzy – w zależności od charakteru przedsiębiorstwa.

Utrzymanie zatrudnienia w dobrej firmie nie jest uzależnione od liczby posiadanych dyplomów ukończonych szkół wyższych

rozwój zawodowy
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie sobie posady, która spełnia wszystkie nasze aspiracje jest dzisiaj dość skomplikowane. O ile mężczyznom pracującym w fachu spawacza bywa o dużo łatwiej, o tyle kobiety interesu mają utrudnione zadanie do wykonania.

Jeżeli przysługuje ci zwrot podatku za etat poza granicami kraju, nie wahaj się o niego postarać

finanse
Author: Calgary Reviews
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba zatrudniona w Polsce ma świadomość, że w odpowiednim czasie trzeba rozliczyć się z fiskusem oraz przyjąć nadpłacony podatek lub uiścić brakującą kwotę. Jednakże trzeba pamiętać, że również osoby pracujące za granicą, powinny dokonać takiego rozliczenia i mają szansę wnioskować o przyznanie zwrotu.

Jakimi sposobami można przeprowadzić proces rekrutacji pracowników, plusy i minusy outsourcingu HR.

call-center
Jeśli ktoś prowadzi własną firmę to prędzej czy później może stanąć przed tym, że musi zatrudnić nowych ludzi. Duża część pracodawców szuka ich na własną rękę, co niekiedy może być mocno kłopotliwe i może zajmować sporo czasu.

Dlaczego coraz to więcej ludzi interesuje się takimi kwestiami jak odprawy emerytalne i wycena opcji?

seniorzy
Na obecną chwilę bodajżekażdy marzy o tym, aby pomyślnie wykonywać pracę i zasłużyć sobie na jak najlepszą emeryturę, żeby po przejściu na nią móc spokojnie żyć, nie martwiąc się o to, czy wystarczy pieniędzy na zapłacenie rachunków oraz nabycie najpotrzebniejszych towarów.

Jak zadbać o poziom bezpieczeństwa zatrudnionych pracowników?

Kask, BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Czy pracownicy w Polsce mogą poczuć się najzupełniej bezpiecznie? Zdecydowanie nie! Choć zapewne w tych państwach, w których generalnie bardzo się dba o tego typu kwestie, też nigdy nie ma pewności. Chociaż na nieszczęście ciągle w Polsce jest sporo więcej wypadków, aniżeli w tych państwach, do których po prostu aspirujemy. Na całe szczęście to się zmienia. Chociażby dlatego, że polskie prawo mimo wszystko zmienia się na dużo lepsze. A poza tym, zasadniczo polscy pracodawcy i zwykli pracownicy posiadają dużo większą wiedzę oraz świadomość.

Najistotniejsze jest BHP dla pracownika

szkolenie
Author: Schezar
Source: http://www.flickr.com
Nieistotne, w której placówce jesteśmy bezpieczeństwo pracownika musi być najważniejsze dla pracodawcy. Warto przyznać, że w tej kwestii wszyscy są zgodni – bezpieczeństwo człowieka jest najważniejsze. Ale mają to na uwadze szczególnie Ci szefowie, którzy zatrudniają osoby pracujące fizycznie.

Szkolenia, które są finansowane ze środków Unii Europejskiej mogą ponieść kwalifikacje zatrudnionych pracowników oraz wpłynąć korzystnie na działanie naszej firmy

kursanci
Author: Saeima
Source: http://www.flickr.com
Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym jak poprawić efektywność pracowników oraz wyniki swojej firmy. Skutecznym sposobem na to są różnego typu szkolenia, które podniosą kwalifikacje zatrudnionych pracowników, przyczyniając się równocześnie do sukcesu naszej firmy.

Co to jest zarządzanie przez cele?

szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Sprawne poruszanie się po bardzo szybko zmieniającym się rynku usług biznesowych nie należy do rzeczy banalnych. Zatem aby jak najlepiej odnosić sukcesy we swym przedsiębiorstwie, właściwym pomysłem jest tak zwane zarządzanie przez cele.

Plusy bezpłatnego konta dla firmy

pracownik firmy
Author: Doc Searls
Source: http://www.flickr.com
Nie bez znaczenia jest dla przedsiębiorców prowadzących działalność również za granicą to, aby detalicznie zaznajomili się z wymaganiami. Niesamowicie ciekawą oraz rozsądną opcją jest bezpłatne konto dla firm. Prowadzenie takiego konta pozwala nie tylko na stałe monitorowanie jakichkolwiek zmian w budżecie, kontrola wydatków w sposób systematyczny, ale przede wszystkim jest gwarancją niezależności. We współpracy z zagranicznymi partnerami pozwala na przelewy w określonej walucie, co może stanowić niesamowity komfort.

W jaki sposób efektywnie motywować swoich pracowników?

Praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Tacy przedsiębiorcy, którzy sądzą, że jeśli zagrożą własnym ludziom zwolnieniem nie powinni raczej myśleć, iż taka metoda ma jakiś sens. To mało etyczne, a co najbardziej istotne, wcale nie jest przesadnie skuteczne. Własnych pracowników naturalnie można, a nawet należy motywować do porządniejszej pracy, ale nigdy nie należy myśleć, że straszaki to bardzo dobra metoda. Odpowiedni system motywacji to w zasadzie ten, który wcale nie wprowadza chaosu do firmy, złej atmosfery, etc. Pracownicy muszą lubić własną pracę bądź przynajmniej akceptować ją. To jasne.

Jakiego typu sprawy są najistotniejsze dla pracownika? dla każdego pracownika?

opłaty
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Praca jest nieodzownym elementem ludzkiego życia. Nie tylko pozwala się utrzymać, lecz także jest doskonałą drogą do rozwoju swoich kompetencji. Dzięki niej mamy szansę się spełniać oraz piąć po następnych szczeblach kariery.

Pages