kierownictwo

Konsulting i coaching - działania, które mają na celu wsparcie zarządzanego przez ciebie biznesu

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nawet odnosząca sukcesy marka czasem wymaga asysty z zewnątrz. Zwłaszcza dziś, kiedy dla gospodarki nadchodzą okropne czasy, bo z Zachodu płynie fala dekoniunktury. To chwila, gdy dobry konsulting umie uratować firmie życie.

Założyłeś swoją firmę i pojawiają się kłopoty? Zobacz, kto może ci pomóc

nowoczesna agencja pr
Author: i Hub
Source: http://www.flickr.com
W latach ’90-tych w Rzeczypospolitej Polskiej pojawiło się wiele biznesów. Co do tego doprowadziło? Nastała demokracja. polski rynek się rozbudził. Ludzie zaczęli zakładać własne firmy i próbować swoich sił na rynku krajowym i europejskim. W krótkim okresie czasu rozwój stał się błyskawicznie.

Ocena pracowników i ocena 360 stopni

Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W pewnym momencie każdy zatrudniony poddawany jest ogólnemu ocenianiu szefostwa. W określonych, uzgodnionych wcześniej terminach badane są wyniki pracy każdej osoby, patrząc na rozmaite kryteria. Wówczas niesamowicie ważną rolę pełni ocena pracownicza. To właśnie dzięki niej możliwy jest awans wszystkich członków zespołu oraz ma duże znaczenie dla całego kierownictwa. Do głosu w ankiecie dopuszczani są również klienci oraz partnerzy – zależnie od charakteru firmy.

Warto postawić dzisiaj na najnowocześniejsze programy

Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W każdym przedsiębiorstwie obieg faktur jest bardzo istotną sprawą. Ogólnie dokumenty, które przepływają przez firmę, to znaczy odbiór korespondencji, skanowanie oraz innego rodzaju papiery powinny być doskonale zorganizowane. Pracownik nie może tracić czasu, który może poświęcić na owocną pracę, na nieustanne sortowanie dokumentów w firmie. Producenci innowacyjnych rozwiązań są w stanie dać przedsiębiorcom doskonałe, rewelacyjne oraz imponujące wielu osobom na rynku opcje.