komunikacja

Jak poradzić sobie w trakcie kryzysu?

coaching
Author: Sacha Chua
Source: http://www.flickr.com
Panujący na całym świecie kryzys bardzo szkodzi właścicielom przeróżnych firm. Dzisiejsze czasy nie są dla ludzi biznesu za bardzo łaskawe. Wielu ludzie, w trosce o rodzinny budżet, mocno tnie wszelkie zbędne wydatki. Nie jest zatem prosto zainteresować potencjalnego nabywcę nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Klienci nie łapią się teraz tylko na spektakularne obniżki cenowe. Potrzebują oni odpowiedniego podejścia. Jeśli zatem zależy nam na przyszłości naszej firmy, musimy prędko zlecić consulting.

Każdy zakątek Polski się rozbudowuje

mieszkania Villa Galicja
Author: Firma UBM
Source: Firma UBM
Z roku na rok przybywa ludzi, którzy w końcu pragną się ustatkować, którzy chcą posiadać własny kąt na ziemi, gdzie będą mogli żyć nie oglądając się na nikogo kolejnego. Przez to właśnie ciągle jest tak spore powodzenie kupnem nieruchomości, bo to pierwszy krok do usamodzielnienia się i do spełnienia swoich marzeń, a co się z tym łączy, branża budowlana nie ma szansy narzekać na brak zajęcia.

Sprawne negocjacje w firmie

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Porozumiewanie się pomiędzy ludźmi - na pierwszy rzut oka sprawa prosta. Każdy z nas od otwarcia oczu rano po wieczorny pacierz wymienia informacje. Od najprostszych pozdrowień w stylu "witaj", po skomplikowane informacje przykładowo na temat swoich uczuć. Czynimy to wszystko intuicyjnie, prawie się nie myśląc o tym. O ile w osobistych kontaktach można sobie przyzwolić na dowolność, wolność a nawet błędy w tym temacie, to w relacjach służbowych żąda się od nas profesjonalizmu i kompetencji. Na pewno jednym ze składników wspomnianych pojęć jest sztuka komunikowania się z klientami przede wszystkim efektywnie.

Współczesne sposoby prowadzenia projektów - zobacz jakie są możliwości

podczas pracy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie firmą wiąże się z duża liczbą obowiązków, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością. Odpowiada się bowiem nie tylko za sukces lub ewentualnie niepowodzenie firmy jako jednego organizmu, ale również za wszystkie zatrudnione osoby. Widać to szczególnie na przykładzie dużych firm, które takich osób zatrudniają bardzo wiele. Ponadto zarządzanie przedsiębiorstwem to podejmowanie istotnych decyzji w różnych sprawach, nierzadko z pozoru nieważnych.

Jak poprowadzić firmę w trakcie kryzysu?

coaching
Author: Sacha Chua
Source: http://www.flickr.com
Stuprocentowo profesjonalne doradztwo biznesowe to niesamowicie ważna dziedzina dla przedsiębiorców różnej maści. Wymóg ciągłego inwestowania w swój zakład wymaga wybierania jedynie znakomitych specjalistów, jacy prędko i efektywnie pozwolą się firmie pozbierać i zacząć przynosić dobre wyniki. Najlepsi doradcy pozwolą na zapoznanie zainteresowanych współpracą przedsiębiorców w efektowne triki, umożliwiające jeszcze lepszą pracę. Zmiany w społeczeństwie często wymagają zmian także w poszczególnych organizacjach. Pragniemy obniżyć stres naszych klientów do minimum.

Jak właściwie zarządzać zespołem pracowników?

szkolenia
Author: BTO - Buy Tourism Online powered by BTO Educational
Source: http://www.flickr.com
Prawidłowe koordynowanie grupą pracowników to jedno z najważniejszych zadań w większości średnich i dużych firm. Współcześnie można znaleźć bardzo dużo ciekawych artykułów na ten temat, organizowane są również szkolenia zarządzanie.

Skorzystanie z oferty native speakera warszawa to zapewnienie osłuchania się z językiem ojczystym uczącego

kursy językowe
Author: Platu Korepetycje
Pojęcie "native speaker" pochodzi z języka angielskiego i znaczy "użytkownika ojczystego języka". Wszelką personę, która wzrastała w sferze oddziaływania jakiegoś języka i równocześnie jest on dla niej językiem ojczystym można określić "native speakerem" danego języka. Czyli Polak jest native speakerem języka polskiego, Londyńczyk jest native speakerem języka angielskiego, ale Irlandczyk może być na przykład native speakerem języka angielskiego i irlandzkiego, jednak native spekerami języka niemieckiego mogą być również: Niemiec, Austriak, Szwajcar.

Badania marketingowe - jaki cel?

praca
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz korzyści. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.