Informatyka

W jaki sposób zdobyć dobrą pracę w IT

Zaginieni w sieci
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Szeroko rozumiana branża IT już bardzo intensywnie rozwija się już od dłuższego czasu, i obecnie niewątpliwie może być zaliczona do zdecydowanie najistotniejszych gałęzi całej współczesnej gospodarki. Nie ma w tym jednak absolutnie niczego dziwnego, bowiem same usługi z tego zakresu odznaczają się bardzo dużym zróżnicowaniem i w wielu przypadkach odgrywają bardzo istotną rolę w życiu codziennym praktycznie każdego z nas.

Zawód przyszłości

Author: Comes S.A.
Jeśli regularnie przeglądasz prasę codzienną, z pewnością orientujesz się, że od wielu lat najbardziej perspektywicznym fachem jest informatyk. Dla specjalisty od kreowania aplikacji zawsze znajdzie się dobrze płatna praca. Programista może znaleźć posadę właściwie wszędzie, bo współcześnie komputery są wszędzie.

Oferty pracy w branży IT

pracownik jednej z firm IT
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Za rok będziesz zdawał maturę i nie zdecydowałeś jeszcze, na jaki kierunek studiów się wybrać? Zapraszamy do przeczytania tego poradnika – istnieje szansa, że dzięki niemu wszystko stanie się prostsze.

Wydaje się, że obecnie przyszłościowym kierunkiem są studia informatyczne.

Systemy zarządzania zakładem pracy , a także zasobami ludzkimi są konieczne w każdym pionierskim przedsiębiorstwie

zarządzanie
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Twoim pragnieniem jest prekursorska i rozbudowana firma? Jeśli tak, to warto przeczytać ten artykuł oraz dowiedzieć się od czego warto rozpocząć, by już na wstępie zdobywać stałych nabywców. Obecnie niesłychanie kłopotliwie jest się wybić, gdyż na rynku funkcjonuje już ogrom przedsiębiorstw, które proponują konkurencyjne ceny i usługi. Nie możesz się natomiast dołować, gdyż przemysł i usługi w naszym kraju w dalszym ciągu będą się rozwijać i jest miejsce na to, żeby powstawały nowiuteńkie zakłady pracy.

Możemy sami ustalać sobie godziny pracy

Pisanie na klawiaturze
Author: Rainer Stropek
Source: http://www.flickr.com
Nasz prezes nas drażni, pracownicy sprawiają, że nie mamy ochoty przychodzić do firmy? Może trzeba myśleć o tym, żeby być szefem dla siebie samego? Przerażają nas sprawy powiązane z tworzeniem własnej zakładu oraz boimy się, że nie podołamy temu wszystkiemu? Najwspanialszym rozwiązaniem dla nas będzie praca na umowę zlecenia albo umowę o dzieło. Po prostu otrzymujemy projekt do spełnienia, kiedy go zakończymy, to otrzymujemy wynagrodzenie.

Które technologie komputerowe wskazane jest wdrożyć współcześnie w naszej firmie?

chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Znaczenie informatycznych narzędzi w rozlicznych dyscyplinach naszego życia powszedniego stało się niezmiernie duże. Obiektywnie duża część naszych obowiązków jest w dniu dzisiejszym uskuteczniana za wykorzystaniem komputerów, w następstwie tego też bardzo ciężko jest sobie zobaczyć w wyobraźni chwilę, gdyby nagle wszelkie urządzenia informatyczne miałyby zostać wycofane z żytku. Taka śmiała wizja jest oczywiście nierealna, jako że z dnia na dzień informatyka znajduje coraz większe przeznaczenie. W tym miejscu wskazane jest również zauważyć, że narzędzia informatyczne wywarły znaczny wpływ na sposób piastowania obowiązków w wielu przedsiębiorstwach.

Metodyka Prince 2 – czy opłaca się w nią inwestować?

Sala konferencyjna, sufit podwieszany
Author: Armstrong
Source: Armstrong
Metodykę Prince 2 stosuje się w podczas realizacji| projektów. Jej nazwa stanowi skrót od angielskiego nazewnictwa “Prioject In A Controlled Evironment” - czyli: “projekt w kontrolowanym środowisku”. Według założenia projekt powinien być powołany do życia na określony okres, wg. przyjętego planu i założeń, ma mieć unikalny charakter, a okres jego realizacji jest z góry wytyczony.