budżet

Organizacja wydarzenia w legnicy

konferencje
Author: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Source: http://www.flickr.com
Sympozja są szyte na miarę budżetów. To, ile środków zbierzemy, określi pole przedsięwzięcia i scharakteryzuje, co można uczynić, a na co nas zwyczajnie nie stać. Pamiętajmy o budżecie awaryjnym, czyli sumie założonej na niespodziane koszty.

Oferty kont bankowych

Portfel, pieniądze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Propozycje banków dla indywidualnych klientów okazują się niezwykle różne, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. W dzisiejszych czasach wielką ilość chwilowych problemów finansowych mogą rozwiązywać przełomowe oferty kont osobistych. Nieraz wystarczy jedynie krótka wizyta do banku, by zyskać perfekcyjną ofertę konta osobistego. Jak jednak wybrać banki oferujące najlepsze konta?

Ratunek w finansowych tarapatach

Raport
Source: http://pixabay.com
Nawet najzamożniejsze przedsiębiorstwa mogą wpaść w ogromne tarapaty, gdy wszędzie dominuje wielki kryzys ekonomiczny. Generalnie wystarczy niepozorny błąd w księgowości, by działalność gospodarcza zaczęła tonąć. To jasne, że człowiek czasami robi błędy, tego nie da się właśnie uniknąć.

Czym się zajmować podczas zajęć na uczelni, aby po zakończeniu nauki nie mieć kłopotów ze znalezieniem pracy.

targi pracy
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Zakończenie studiów kończy zarazem jakiś epat życia. Kończą się nocne imprezy do rana przeplecione niedługimi okresami uczenia się na egzaminy, a rozpoczyna codzienne monotonne pracujące życie. O ile rzecz jasna ktoś nie otworzy swojej firmy, bowiem wtedy, szczególnie na początku, już na nic nie będzie miał czasu. Lub też jeśli ktoś pracy nie znajdzie, bo niekiedy i tak może się zdarzyć. Tak naprawdę już podczas studiów warto zacząć dbać o swoją karierę i poszukać sobie jakieś dorywcze zatrudnienie.

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że kwota wolna od podatku jest zbyt niska

podatki
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Podatników czekają zmiany. Są one nieuchronne. 1 stycznia 2016 roku mają wejść życie przepisy zwiększające tak zwaną kwotę wolną od podatku. Co to oznacza w praktyce? Jakie będzie to miało konsekwencje dla budżetu kraju, pracowników i pracodawców?Czy zmiany spowodują, że będzie żyło się lepiej, a może wręcz odwrotnie? Obecnie kwota wolna od podatku wynosi 3091 zł i nie była podwyższana od kilku lat. Projekt ustawy, zaproponowany przez prezydenta ma to zmienić i urealnić w stosunku do aktualnie panującej sytuacji społecznej i gospodarczej.

Audyt odpowiedzią na kryzys?

Księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to niełatwa rzecz. Wie o tym każdy szef. Trzeba analizować każdy element pracy firmy, począwszy od działu kadr, po finanse. A na domiar złego do naszego kraju zbliża się kryzys, więc przedsiębiorstwa, które planują stać solidnie na rynku, powinny oczyścić swoje finanse.