wydajność

Jak powiększyć efektywność we własnej firmie?

sii, serwery, outsourcing it
Source: http://pl.sii.eu/pl/
Wydajność to niezmiernie ważny wskaźnik. Przecież jeśli pragniemy zarabiać więcej, musimy być bardziej wydajni. Przykładowo Niemcy wbrew pozorom nie pracują za długo, lecz cechują się generalnie nieprzeciętną wydajnością, a więc są jednym z w sumie nielicznych narodów, który nieustannie się rozwija. Jednak nikt nie powiedział, że Niemców nie powinniśmy starać się naśladować. W końcu absolutnie każdy ma możliwość powiększyć własną wydajność. No dobrze, lecz co w takim razie trzeba warto zalecić na ten przykład biznesmenom, którzy mają hurtownię?

konsulting

szkolenie iso
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Konsulting to prędko rozwijająca się dziedzina, która jest nieprzeciętnie użyteczna firmom. Dużo firm poszukuje doskonałych specjalistów od coachingu potrafiących dobrze przekazać własną rozległą wiedzę, którą szczególnie mocno cenią sobie duże firmy ,jak również liczne przedsiębiorstwa.Konsulting mocno wspiera też zagadnienie takie jak zarządzanie jakością. Znane zasady takie jak dla przykładu ISO 9000 są powszechnie uznawane za całkowitą podstawę konstruowania wszelkich systemów zajmujących się zarządzaniem jakością w organizacjach.

Współpraca z producentem kontraktowym to duże korzyści: brak współzawodnictwa, gwarancja dyskrecji a także branżowa mądrość i doświadczenie

produkcja
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Utrzymująca się niekorzystna sytuacja gospodarcza, wpływa na położenie przedsiębiorstw działających w Polsce, dotyczy to również branży Automotive. Aby zwiększyć swoją efektywność i kontrolować koszty, korporacje z tego sektora decydują się na wprowadzanie kompromisowych sposobów rekrutacji.

Normy w krajowych firmach powinny być zawsze przestrzegane!

bezpieczeństwo
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa w naszym państwie nie mają dobrze - no może prócz tych, które wyłącznie eksportują swoje towary za zachodnią granicę: otrzymują za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź swoim pracownikom płacą niewiele. Oczywiście to nie jest wina przedsiębiorców, no takie mamy póki co realia. Może to się będzie szybciej zmieniało, miejmy taką nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w tym tekście pisać odnośnie zarobków zwykłego Nowaka. Pomyślmy raczej jak przeciwdziałać wszelkim kłopotom, przykładowo z wciąż względnie niewielką wydajnością. Niby co zrobić takiego, aby nareszcie standard krajowych firm stał na dużo bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie ze standardem polskich firm wcale nie jest aż tak źle, lecz jest wiele rzeczy do naprawienia.

Jak przeprowadzić skuteczną ocenę pracownika? i jak ich zdobyć

Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W ostatnich latach ukazało się bardzo dużo publikacji o charakterze psychologicznym podejmujących temat zarządzania zasobami ludzkimi. Wydawnictwa te były pomocne w powstaniu systemów i czynności, służących podniesieniu wydajności zatrudnionych. Najprostszym narzędziem wykorzystywanym przez większą cześć pracodawców są raporty o zatrudnionych. Tego rodzaju raport jest tworzony przez przełożonego, który ma tam opisać pracownika za pomocą specjalnych cech, w skład których wchodzi między innymi słowność, samodzielność czy terminowość.

Czym jest Mystery Shopping? Objaśniamy obiekcje o fachu "tajemniczego klienta".

kolejka w sklepie
Author: Beverley Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Mystery Shopping to rodzaj oceny poziomu obsługi klienta w sposób ostrożny i fachowy. Ilekroć dochodzi do interakcji pomiędzy klientem i sprzedawcą, pojawia się okazja dla Tajemniczego Klienta. Uzasadnieniem nazwania takich działań terminem Mystery Shopping jest zjawisko, że Klienci Testowi mają za zadanie bezstronnego przeprowadzania testów bez przyciągania atencji lub narzucania na obsłudze odmiennego lub specjalnego - w porównaniu z pozostałymi klientami - traktowania.