wydajność

Jak przeprowadzić skuteczną ocenę pracownika? i jak ich zdobyć

Przyjemne z pożytecznym, czyli zarabianie na wakacjach
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W ostatnich latach powstało bardzo wiele książek psychologicznych podejmujących temat zarządzania zasobami ludzkimi. Wydawnictwa te były pomocne w powstaniu systemów i czynności, służących podniesieniu wydajności pracowników. Najprostszym narzędziem używanym przez większą cześć zatrudniających są raporty o pracownikach. Tego typu raport jest sporządzany przez przełożonego, który ma tam sporządzić charakterystykę pracownika z wykorzystaniem specjalnych cech, w skład których wchodzi na przykład słowność, samodzielność czy punktualność.

Współpraca z producentem kontraktowym to duże korzyści: brak współzawodnictwa, gwarancja dyskrecji a także branżowa mądrość i doświadczenie

produkcja
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Trwająca niekorzystna sytuacja gospodarcza, oddziałuje na kondycję przedsiębiorstw działających w kraju, tyczy się to również branży Automotive. Aby wzmóc swoją efektywność i sprawdzać koszty, przedsiębiorstwa z tego obszaru decydują się na wdrażanie kompromisowych form zatrudnienia.

Normy w krajowych firmach powinny być zawsze przestrzegane!

bezpieczeństwo
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
Firmy w naszym państwie nie mają fajnie - no może oprócz takich, które wyłącznie eksportują swoje towary za zachodnią granicę: dostają za nie relatywnie spore pieniądze, a bądź co bądź pracownikom płacą grosze. Oczywiście to nie wina biznesmenów, no takie mamy na ten moment realia. Może to się będzie błyskawiczniej zmieniało, miejmy nadzieję. Jednakowoż nie mieliśmy w owym artykule pisać odnośnie zarobków przeciętnego Nowaka. Pomyślmy bardziej jak przeciwdziałać wszystkim kłopotom, przykładowo z w dalszym ciągu dosyć niedużą wydajnością. Co zrobić takiego, aby wreszcie standard naszych firm stał na sporo bardziej zadowalającym poziomie? Zasadniczo z tym standardem naszych biznesów wcale nie jest aż tak źle, lecz jest dużo rzeczy do naprawy.

konsulting

szkolenie iso
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Konsulting to prędko rozwijająca się dziedzina, która jest nadzwyczaj przydatna firmom. Dużo firm poszukuje świetnych specjalistów od coachingu potrafiących prosto przekazać swoją ogromną wiedzę, którą szczególnie mocno cenią sobie duże firmy ,jak również liczne przedsiębiorstwa.Konsulting znacznie wspiera również zagadnienie takie jak zarządzanie jakością. Wszelkie zasady takie jak na przykład ISO 9000 są powszechnie używane za całkowitą podstawę budowania wszelkich systemów zajmujących się zarządzaniem jakością w organizacjach.

Jak powiększyć efektywność we własnej firmie?

sii, serwery, outsourcing it
Source: http://pl.sii.eu/pl/
Wydajność to niesamowicie istotny wskaźnik. Przecież jeżeli pragniemy zarabiać więcej, powinniśmy być bardziej wydajni. Przykładowo Niemcy wbrew pozorom nie pracują za długo, lecz charakteryzują się generalnie ponadprzeciętną wydajnością, więc są jednym z w sumie nielicznych narodów, który ciągle się rozwija. Jednakże wcale nie jest powiedziane, że Niemców nie powinniśmy naśladować. Przecież absolutnie każdy pracownik może zwiększyć swoją wydajność. No dobrze, ale co w takim razie należy warto zalecić na ten przykład przedsiębiorcom, którzy mają hurtownię?

Czym jest Mystery Shopping? Objaśniamy obiekcje o fachu "tajemniczego klienta".

kolejka w sklepie
Author: Beverley Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Mystery Shopping to rodzaj oceny poziomu obsługi klienta w sposób ostrożny i fachowy. Ilekroć dochodzi do interakcji pomiędzy klientem i sprzedawcą, pojawia się okazja dla Tajemniczego Klienta. Uzasadnieniem nazwania takich działań terminem Mystery Shopping jest zjawisko, że Klienci Testowi mają za zadanie bezstronnego przeprowadzania testów bez przyciągania atencji lub narzucania na obsłudze odmiennego lub specjalnego - w porównaniu z pozostałymi klientami - traktowania.