rejestracja

Wszystko to co powinieneś wiedzieć o zakupie i rejestracji domeny

Internet
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com
Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że naprawdę dobra domena w wielu przypadkachstanowi wręcz podstawowy element sukcesu praktycznie każdej strony internetowej. Bez względu na to, czy ma to być serwis traktujący o jakiejkolwiek tematyce czy też strona firmy – krótki i prosty do zapamiętania adres może w znacznym stopniu zwiększyć ilość odsłon, jaką będziemy mogli się wówczas cieszyć. Warto zatem dowiedzieć się nieco na temat tego, gdzie tak w ogóle kupuje się tego typu domeny i jak wygląda sam proces ich rejestrowania.

Zgodnie z wszechstronną normą w rozporządzeniu o zabezpieczeniu danych osobowych, wszelki zestaw danych personalnych ma obowiązek być zgłoszony GIODO.

Author: Fashion Boulevard Events s.c.
Dla przedsiębiorców wpływ ma brak przymusy rejestrowania zbioru danych osobowych sporządzanych tylko w celu wystawienia faktury bądź rachunku. Wskazane jest natomiast mieć na uwadze, że jeśli obok wspomnianego celu przedsiębiorca wykorzysta takie dane osobowe np. dla celów marketingowych, to zbiór podlega obowiązkowi rejestracji w bazie GIODO.