Lean

Lean management - w zależności od sytuacji mogą być różne sposoby zarządzania

szkolenie
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie przedsiębiorstwem bez wątpienia stanowi skomplikowany problem, jakiego poziom komplikacji wzrasta wraz z tym, o jak wielkim kompleksie jest mowa. Odmienne będą przecież oczekiwania w stosunku do niewielkiej działalności i wielkiego przedsiębiorstwa.
Tags: 

struktura rządzenia produkcją

pracownicy na szkoleniu wysłuchujący prezentacji
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
Lean Manufacturing jest to system kierowania wytwórczością w przedsiębiorstwie, który ma za zadanie redukowanie marnotrawstwa, oraz likwidację niekoniecznych operacji w trakcie produkcji, jednocześnie zapewniając towary o jak najlepszej jakości. Zamierzeniem owego systemu jest również zatrzymać niskie koszty produkcji, używając minimalną część materiałów.

Jak zbudować bardziej efektywną organizację? Są określone niezawodne metody, lecz czy faktycznie są Ci znane?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
W wielu sferach życia powinniśmy dążyć do ideału. chociaż to stwierdzenie może wielu z nas wydać się oklepane i nudne to tak bez wątpienia jest. pojawia sięjednak pytanie, jak to zrobić, jak zamienić słowa w czyn, jak dokonać przewrotu we wspomnianych obszarach, które jawią się zapomniane, niereformowalne i statyczne? Odpowiedzią jest wytrwałe ulepszanie swoich umiejętnościtym bardziej w zakresie własnym, pracowniczym i biznesowym.