Lean

struktura rządzenia produkcją

pracownicy na szkoleniu wysłuchujący prezentacji
Author: Savoir-faire Linux
Source: http://www.flickr.com
Lean Manufacturing jest to system zawiadywania produkcją w przedsiębiorstwie, który posiada za zadanie redukowanie marnotrawstwa, także likwidację niepotrzebnych operacji w procesie wytwórczości, równocześnie dostarczając towary o jak najwyższej postaci. Zamysłem owego systemu jest też zatrzymać niskie koszty wytwórczości, używając najmniejszą część tworzyw.

Lean management - w zależności od sytuacji mogą być różne sposoby zarządzania

szkolenie
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie to bez wątpienia spore wyzwanie, którego poziom komplikacji podnosi się wraz z tym, o jak wielkim kompleksie jest mowa. Inne będą na przykład oczekiwania w stosunku do małej firmy i potężnego przedsiębiorstwa.
Tags: 

Jak zbudować bardziej efektywną organizację? Są określone niezawodne metody, lecz czy faktycznie są Ci znane?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
W wielu sferach życia powinniśmy dążyć do ideału. chociaż to stwierdzenie może wielu z nas wydać się oklepane i nudne to tak bez wątpienia jest. pojawia sięjednak pytanie, jak to zrobić, jak zamienić słowa w czyn, jak dokonać przewrotu we wspomnianych obszarach, które jawią się zapomniane, niereformowalne i statyczne? Odpowiedzią jest wytrwałe ulepszanie swoich umiejętnościtym bardziej w zakresie własnym, pracowniczym i biznesowym.