statystyki

Udzielanie pomocy - jak można to zrobić? w firmie

szkolenie dla kadry menedżerskiej
Author: University of Salford Press Office
Source: http://www.flickr.com
Kiedy dochodzi do poważnego wypadku, niezmiernie istotne są pierwsze minuty. Udzielanie pomocy w tym momencie może uratować poszkodowanemu życie lub zapobiegać groźnym powikłaniom. Niezwłoczna i konkretna reakcja jest bardzo istotna. Zwracając uwagę na to jest wskazane od razu wezwać pogotowie ratunkowe.

Z czego następuje konieczność posiadania rezerw na świadczenia pracownicze?

obliczenia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Konieczność tworzenia rezerw na świadczenia pracownicze wynika z Ustawy o Rachunkowości. W przepisach powyższej ustawy art.39 wdraża na jednostki obowiązek tworzenia biernych rozliczeń międzyokresowych wartości na rzecz pracowników, i na świadczenia emerytalne. W myśl art.39 ust. 2a rezerwy na świadczenia pracownicze wykazuje się w bilansie jako rezerwy na zobowiązania.

Jeśli chcemy szybko nauczyć się języka, wtedy wyśmienitym rozwiązaniem będą obozy językowe Anglia

Angielski na Malcie
Author: Luigi Mengato
Source: http://www.flickr.com
współcześnie znajomość języka obcego jest nie tylko ochotą poznania nowych ludzi, ale też nieodzownością. W Polsce jest coraz więcej firm, w których obowiązującym językiem nie jest nasz rodowity, ale naturalnie pochodzący z wysp język. Nie ma się czemu dziwić, dlatego że takie są wyniki otwarcia granic a także zmieszania się wielu cywilizacji.

Jak jesteśmy w stanie podwyższyć swoją efektywność?

szkolenia
Author: Dirk Vorderstraße
Source: http://www.flickr.com
Statystyki wyraźnie pokazują, że większa część z nas jest zatrudnienia na etacie w firmach. Jest to bowiem w największym stopniu stała forma podejmowania przez nas pracy, która na dodatek gwarantuje nam stabilność oraz życie na poczciwym poziomie. Niemniej tymczasem w wielu przypadkach nasze oczekiwania finansowe w szeregu przypadków są zdecydowanie wyższe od warunków, które są nam proponowane przez pracodawcę. Najlepszym narzędziem do poprawienia tej sytuacji wydaje się być w następstwie tego pozyskanie awansu, dzięki czemu zyskamy nie tylko profity pieniężne, ale również pozycję społeczną. Wielu z nas niemniej jednak wie, że przekonanie naszego szefostwa do podwyżki oraz awansu zawodowego jest z pewnością ciężkim zadaniem.