REGON

Dzięki radom radcy dowiemy się, gdzie skierować kroki w chwili, gdy mamy zamiar otworzyć swoją działalność gospodarczą

Młotek sędziego
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zakładanie spółek w naszym kraju wymaga dopełnienia wielu formalności, których załatwienie zabiera wiele czasu. W przypadku na przykład spółki cywilnej konieczne jest pamiętanie o bardzo wielu szczegółach.

Zakładamy firmę

Mocne wejście Twojej firmy
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zakładanie firmy, pomimo stereotypom, wcale nie jest takie skomplikowane. Należy pamiętać o kilku ważnych krokach. Poniżej krótki poradnik, w którym opowiedziane jest czytelnie, jak to zrobić.

Dzięki poradom radcy dowiemy się, gdzie pójść w chwili, gdy mamy zamiar otworzyć własną działalność

ksiazki do prawa
Aby nie zgubić się w gąszczu coraz to nowych metod regulacji w obrębie prawa administracyjnego czy też prawa pracy, konieczna bywa nieraz pomocna dłoń wykwalifikowanego prawnika lub bardzo obytego radcy prawnego.

O czym trzeba pamiętać, kiedy zakładamy własną firmę

urząd
Author: stephen bowler
Source: http://www.flickr.com
Założenie działalności gospodarczej - na przekór obiegowej opinii - nie jest procesem trudnym. W poniższym tekście przedstawię główne procedury, jakie trzeba przeprowadzić, aby założyć swoją działalność.
Od początku lipca 2011 funkcjonuje w Polsce tzw. "jedno okienko", dzięki jakiemu możemy zarejestrować działalność w ciągu jednego dnia.

Własna działalność gospodarcza to okazja na lepszą przyszłość, to także wielkie wyzwanie. Jak założyć działalność, jak ruszyć ze swoim biznesem?

formularze podatkowe
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas wie,albo przynajmniej się domyśla, że własna firma to znaczne wyzwanie.
Tags: 

Dzięki poradom radcy dowiemy się, gdzie udawać się w chwili, gdy mamy zamiar otworzyć swoją działalność

szczesniak-adwokat.pl
Aby nie zgubić się w natłoku coraz to nowych metod regulacji w obrębie prawa administracyjnego czy też prawa pracy, konieczna bywa nieraz pomocna dłoń wykwalifikowanego prawnika lub doświadczonego radcy prawnego.