Zarządzanie

Jak efektywniej zarządzać własnym czasem?

szkolenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Choć gdzieś przeczytałem, że czasu nigdy nie możemy zakupić, to generalnie nie zgadzam się z taką tezą. W końcu w istocie doby nie jesteśmy w stanie wydłużyć, ale spokojnie możemy skuteczniej zarządzać swoim czasem, spowodować, że zrobimy o wiele więcej, a na dodatek będziemy mieli sporo więcej wolnego czasu. Można powiedzieć, iż tracenie czasu jest w zupełności pozbawione sensu. Trzeba jakoś walczyć z tym. Zwłaszcza, że mamy tylko jedno życie. Nie wiem jak Ty, lecz ja nie za bardzo wierzę w reinkarnację!

Zarządzanie w dzisiejszych czasach

biznes
Source: flickr.com
W tych czasach trzeba wybierać współczesne rozwiązania, które ułatwiają nam i naszym firmom funkcjonowanie w tym świecie. Każdy dobrze wie, że konkurencja jest duża i że trzeba stale poszukiwać i wdrażać nowe rozwiązania, a wszystko po to żeby firma znajdowała się w różnych rankingach i żeby mogła zdobywać nowych klientów.

Dobre warunki rozwoju z prince2 oraz cobit5

Mocne wejście Twojej firmy
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Cobit5 jest ciekawym sposobem, znanym w coraz szerszych kręgach profesjonalistów, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie wielopoziomowych, profesjonalnych procesów, które obejmują maksymalną liczbę celów kontrolnych. Grupowane są one zazwyczaj w danych domenach, co w znacznym stopniu upraszcza organizację pracy. Procesy takie jak wcześniejsze planowanie projektów, generalna ich organizacja, jak i dalsze wdrażanie, wspieranie oraz nadzorowanie, poddawane są końcowej ocenie ekspertów.

Dlaczego szkolenia z zarządzania cieszą się tak ogromnym zachwytem?

szkolenia
Author: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie zespołem ludzi czy grupą zadań, jakie są wykonywane w danej firmie jest faktycznie dużym wyzwaniem i oczekuje umiejętności organizacyjnych. Obecnie nie wystarczy być tylko zawodowcem w określonej dziedzinie, ale jeżeli zamierza się awansować, warto posiąść także umiejętności menedżerskie.

Jeśli masz trudności z organizacją swojej pracy, wybierz się na dobre szkolenie

podczas szkolenia
Author: BCcampus_News
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie czasem okazuje się zdolnością wyjątkową ważną i pomocną. Ma ona zastosowanie w życiu prywatnym, jednak optymalne korzyści przynosi w pracy. Dobre planowanie zadań pozwala owocniej wykonywać powierzone zlecenia, a tym sposobem pracować lepiej. A to okazuje się najprostszą drogą do awansu zawodowego.

Metodyka Prince 2 – czy opłaca się w nią inwestować?

Sala konferencyjna, sufit podwieszany
Author: Armstrong
Source: Armstrong
Prince 2 stosuje się w postępowaniu przy realizacji| projektu. Nazwa stanowi skrót od angielskiego nazewnictwa “Prioject In A Controlled Evironment”, co oznacza po polsku “projekt w kontrolowanym środowisku”. W rozumieniu tego pojęcia projekt jest powołany do życia na określony okres, zgodnie z przyjętym planem i założeniami, ma mieć unikalny charakter, a okres jego realizacji został odgórnie wytyczony.

Nad sprawami firmy pomogą nam zapanować systemy ERP

programowanie
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Każdy pragnie, żeby jego firma działała jak najlepiej i by mogła bez kłopotu pokonywać konkurencję. Żeby mimo wszystko tak się stawało, musi ona odpowiednio działać i nie może w niej przychodzić do jakichś podziałów, czy błędów, które posiadają nieodpowiedni wpływ na jej funkcjonowanie.

W jaki sposób sprawdzać finanse swojego przedsiębiorstwa i jaki rodzaj księgowości jest najkorzystniejszy?

księgowość
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach funkcjonuje pogląd, że najkorzystniejszą formą zatrudnienia obok umowy o pracę jest posiadanie własnej firmy. Rzecz jasna łączy się z tym bardzo dużo formalności, jednak jeżeli posiadamy odpowiedni biznes plan, a dodatkowo jesteśmy w czymś naprawdę dobrzy, należy dokładnie przemyśleć tę opcję.

W jaki sposób zdecydowanie poprawić sprzedaż

chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Podstawą każdej działalności biznesowej jest zysk, lecz drogi prowadzące do tego celu mają różną postać. Jedną z nich wyznacza CSR, czyli system informatyczny, który automatyzuje i wspomaga procesy na styku klient-organizacja.

Kiedy pragniesz rozwinąć swoją działalność gospodarczą zdecydowanie wypróbuj systemy zarządzania przedsiębiorstwem.

Zarządzanie produkcją
Author: Sam Churchill
Source: http://www.flickr.com
Rozwijający się świat wywołuje zmiany na różnych płaszczyznach życia. Nieprzerwany postęp techniki sprawia, że bardzo ciężko utrzymywać firmę samą tylko siłą ludzkiego umysłu. Konkurencja nie śpi, a przesycony rynek nie zna litości, każda omyłka organizacji pracy może zainicjować lawinę nieszczęść łącznie z największym zagrożeniem, czyli upadkiem firmy.

Czym jest ISO i jakie są obecnie istotne zadania tej popularnej organizacji?

szkolenie iso
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Jakość ma dziś ogromne znaczenie. Nie można się temu dziwić, ponieważ wszyscy konsumenci chcą kupować najlepsze produkty oraz nowoczesne usługi. ISO to organizacja, która w dużej mierze decyduje o tym, jak wygląda współczesny rynek.

Coaching i szkolenia dla przedsiębiorstw

literatura o coachingu
Author: Lara Ghiotto
Source: http://www.flickr.com
Sukces wymaga ciągłego rozwoju – żeby małe przedsiębiorstwo przeobraziło się w średnie, potrzeba bardzo dużo wysiłku i zaangażowania. Czas rozwoju przedsiębiorstwa jest chwilą prawdziwej próby – wtedy ważne są nie tylko pomysłowość i szczęście, ale nierzadko chłodna kalkulacja, wiedza na temat działania rynku i zdolność do przewidywania.

Pages