model

Pożyteczny artykuł opisujący ważkie zagadnienia - certyfikat ISO 9001, certyfikat ohsas 18001 oraz deklaracja zgodności CE

przygotowanie do certyfikatu
Author: The Forests Dialogue
Source: http://www.flickr.com
W tym artykule zajmiemy się trzema intrygującymi, na pozór lekko skomplikowanymi, lecz także niesłychanie istotnymi kwestiami. Powiemy sobie o tym co oznacza pojęcie certyfikat ISO 9001, czym jest certyfikat ohsas 18001 a także omówimy sobie kwestię deklaracji zgodności CE.
Najpierw wyjaśnijmy sobie pierwszą sprawę. Certyfikat ISO 9001 to jeden z systemów rozporządzania jakością, a konkretniej mówiąc jest to norma międzynarodowa, która definiuje wymagania które koniecznie powinien spełniać system zarządzania jakością.

Dlaczego powinieneś zakupić teczkę konferencyjną?

teczka
Praca za biurkiem wymaga szczególnie świetnej organizacji. Na co dzień musimy radzić sobie ze sporą ilością istotnych dokumentów, które piętrzą się w coraz większe stosy papieru. Najczęstszą przyczyną błędów w robocie papierkowej jest niewłaściwa organizacja. Naturalnie wiele spraw można dziś załatwić przez internet. Innowacyjne tablety przeważnie są dużym ułatwieniem, jeśli mówimy o pracy biurowej. Jednak wciąż dużo dokumentów musimy wydrukować, a następnie podpisać.