1%

Do jakich organizacji pożytku publicznego trafi w kolejnym roku 1% podatku, który osoby fizyczne mogą przekazać składając zeznanie podatkowe

podatki
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Organizacje pożytku publicznego bądź inne instytucje dobroczynne nie mogą w pełni wypełniać scharakteryzowanej w statucie misji, jeżeli nie dostaną wsparcia od osób prywatnych, jak również od prezesów przedsiębiorstw czy różnego rodzaju zakładów. O ile indywidualni ofiarodawcy zazwyczaj pozostają w cieniu, to altruiści ze świata biznesu czynią z filantropii skuteczne narzędzie promocji. Firma, która włącza się w społeczne dzieła, bywa postrzegana jako sumienny partner.

Elektroniczne przedkładanie oświadczenia podatkowego- to łatwiejsze niż myślisz

Elektroniczne rozliczanie deklaracji podatkowej jest bardzo łatwe i zajmie zaledwie parę chwil. Jeżeli są, więc Państwo znudzeni zaprzepaszczaniem swego drogocennego czasu w kolejce na poczcie bądź w urzędzie, gorąco nakłaniamy do bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem naszego programu i do wypełnienia e-deklaracji.

Uzupełnianie PIT-u drogą internetową- sposób na błyskawiczne załatwienie tematu

Księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Rozwijająca się informatyzacja codziennego życia coraz bardziej ingeruje też w relacje na linii państwo – obywatel. Podążając za tym kierunkiem proponujemy Państwu zapoznanie się z przygotowanym przez nas programem, dzięki któremu możliwe staje się rozliczenie PIT przez internet.