błąd

Sukces w rachunkowości. Podstawowe porady jakie powinieneś wiedzieć.

Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Duża grupa młodych ludzi zastanawia się w jakim kierunku kształcić się po maturze. Są profesje, w których zazwyczaj prościej jest znaleźć etat, są i takie, gdzie jest to kłopotliwe. Dobrze jest jednak pójść na takie studia, które będą równocześnie i pasją i dadzą możliwość znalezienia pracy.

Po co nam audyt finansowy?

Księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeżeli posiadamy własną firmę na pewno znane jest nam określenie audytu finansowego. Mnóstwo osób drży na samo wspomnienie o audycie i odbiera go jako następną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor jest potworem czekającym na najmniejsze nawet potknięcie finansowe przedsiębiorstwa tylko po to żeby móc je wytknąć i wyciągnąć konsekwencje. To błędne rozumowanie. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest zrobione odpowiednio i czy nie ma istotnych rozbieżności między stanem realnym a tym ze sprawozdania.

Prowadzenie własnej firmy - księgowość

Księgowość, finanse
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Teraz coraz więcej osób podejmuje niełatwą decyzję o założeniu swojego własnego biznesu. A dlaczego nie jest to łatwa decyzja? Gdyż chyba każdy wie jak ryzykowne może być prowadzenie własnego biznesu w dzisiejszych czasach. Krążąca opinia odnośnie tego tematu głosi, iż osoby, które posiadają swoją działalność natychmiast się dorabiają i są po prostu majętne.

Jak zostać zawodowym elektrykiem?

gniazdko elektryczne
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Szeroko rozumiana elektryka bez wątpienia pełni niesamowicie wręcz istotną rolę w codziennym życiu większości ludzi, nie wspominając nawet o tym, jak ogromny wpływ ma ona na całą dzisiejszą gospodarkę. W związku z tym trudno raczej byłoby się dziwić temu, że każdy, kto tylko posiada odpowiednie kwalifikacje związane z czymś takim może aktualnie liczyć na naprawdę szerokie możliwości na rynku pracy – na pewno może to zatem być świetna propozycja dla każdego, kto tylko zastanawia się kim tak właściwie chciałby zostać w przyszłości.