motywacja

Monitorowanie pracowników dopomaga skutecznie wpływać na ich zaangażowanie

pracownik
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy posiadać gwarancję, że nasza firma będzie prężnie działała, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że ważna jest praca pracowników oraz to z jakim zaangażowaniem podchodzą do tego co robią.

Nowoczesne podejście do zatrudnionych. Jak powinien zachowywać się przedsiębiorca w stosunku do osób zatrudnionych w firmie?

przygotowanie do ćwiczeń akrobatycznych
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Nasz współczesny świat zmienia się w szybkim tempie.

Nic dziwnego, że znaczna część współczesnych ludzi nie nadąża za powstałymi zmianami w najróżniejszych dziedzinach naszego życia. Praktycznie co pewien czas dowiadujemy się o opracowaniu całkowicie nowych rozwiązań, niekiedy istotnie zmieniających podejście do życia. Widać to chociażby po naszej gospodarce i funkcjonowaniu przedsiębiorstw we wszystkich możliwych sektorach gospodarki.

Czy można skutecznie wywrzeć wpływ na stan relacji w firmie?

biuro
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Zbudowanie dobrego zespołu w naszej firmie to w wielu przypadkach wyzwanie niejednego menedżera. Okazuje się bowiem, że efektywność pracowników, którzy mają pełne przekonanie, że mogą na sobie polegać niezmiernie mocno narasta. Wiele firm potrzebuje w takim razie uczynić wszystkie wysiłki, aby ulepszyć zależności w zespole. Doświadczenie tymczasem ukazuje, że tradycyjne szkolenia niestety często nie przynoszą nam zaplanowanych wyników.