języki

Nauka języka obcego na biwakach zagranicznych oraz jej przeróżne wartości

nauka
Author: Col Ford and Natasha de Vere
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością w nowoczesnych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest niezwykle ważka. Dzięki profesjonalnej znajomości języków obcych możemy lepiej radzić sobie w życiu, bo języki obce przydają nam się zarówno w życiu osobistym jak też w życiu zawodowym.

Język angielski - najbardziej ogólnodostępny i rozpowszechniony język na globie

lekcje
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
znawstwo języków obcych w dzisiejszych czasach to fundament. Ludzie z ochotą się ich douczają i coraz częściej rozpoczynają naukę języków uznawanych dotąd za egzotyczne. Można powiedzieć, że edukacja języków obcych stała się teraz bardzo modna i rozpowszechniona.

Skorzystanie z oferty native speakera warszawa to zapewnienie osłuchania się z językiem ojczystym uczącego

kursy językowe
Author: Platu Korepetycje
Pojęcie "native speaker" pochodzi z języka angielskiego i znaczy "użytkownika ojczystego języka". Wszelką personę, która wzrastała w sferze oddziaływania jakiegoś języka i równocześnie jest on dla niej językiem ojczystym można określić "native speakerem" danego języka. Czyli Polak jest native speakerem języka polskiego, Londyńczyk jest native speakerem języka angielskiego, ale Irlandczyk może być na przykład native speakerem języka angielskiego i irlandzkiego, jednak native spekerami języka niemieckiego mogą być również: Niemiec, Austriak, Szwajcar.