projekty

W Polsce istnieje dużo pozostałości po przemianie ustrojowej

konferencja
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Po '89 r. przechodziliśmy przemianę ekonomiczną. Można uznać, że była to jakiegoś rodzaju zawierucha modyfikująca dawne - wydawałoby się żelazne - reguły. Przemiana systemu ekonomicznego jest procesem kosztownym, nie tylko pieniężnie, lecz głównie społecznie. Okresowo wzrasta bezrobocie, czy właściwie ujawnia się tak zwane zamaskowane bezrobocie. W naszym kraju w końcowej dekadzie XX wieku trudności społeczne były niemałe.

Właściwie prowadzone szkolenia

szkolenie medyczne
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Podnoszenie kwalifikacji jest szczególnie istotne w wielu branżach, więc dobrze jest poznać rynkowe trendy. Szczególnym powodzeniem cieszą się aktualnie różne szkolenia, jakie kończą się certyfikatem. Prowadzone dzisiaj przez specjalistów szkolenia interpersonalne są też niekwestionowanym krokiem naprzód, jaki umożliwia szybki awans. Jest to znaczące również dla menedżerów, jacy sukcesywnie szukają kolejnych dróg rozwoju dla siebie w branży.

Usługi aktuarialne, aktuariusz

analizy
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Są takie usługi, o których nie każdy słyszał, albo słyszeli, ale nie wiedzą jak dokładnie je nazwać. Zaliczyć do nich można m.in. usługi aktuarialne. To usługi, które dają możliwość na przewidzenia pewnych projektów finansowych. W naszym państwie najczęściej korzysta się z tego typu usług, kiedy mowa o planach dotyczących emerytur.

Skuteczna reklama banerowa

Banery reklamowe
Source: http://pixabay.com
Zapewne o tym nie czytaliście, ale banery są używane przez przedsiębiorców od tysięcy lat. Gdy w minionym wieku udało się wydobyć na światło dzienne zrujnowane przez erupcję wulkanu rzymskie Pompeje, badacze odnaleźli promocyjne hasła, nakreślone na ścianach domów. Nakłaniały one do nabycia określonych dóbr lub wizyty u danego rzemieślnika – całkowicie tak jak dziś.

Współczesne sposoby prowadzenia projektów - zobacz jakie są możliwości

podczas pracy
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie firmą wiąże się z duża liczbą obowiązków, a przede wszystkim z wielką odpowiedzialnością. Odpowiada się bowiem nie tylko za sukces czy też porażkę przedsiębiorstwa jako całości, ale również za wszystkie zatrudnione osoby. Można to zauważyć zwłaszcza na podstawie dużych korporacji, które tych ludzi zatrudniają bardzo wiele. Oprócz tego zarządzanie przedsiębiorstwem oznacza podejmowanie istotnych wyborów w rozmaitych sprawach, często pozornie nieważnych.

Metodyka Prince 2 – czy opłaca się w nią inwestować?

Sala konferencyjna, sufit podwieszany
Author: Armstrong
Source: Armstrong
Metodykę Prince 2 stosuje się w podczas realizacji| projektów. Jej nazwa stanowi skrót od angielskiego nazewnictwa “Prioject In A Controlled Evironment” - czyli: “projekt w kontrolowanym środowisku”. Według założenia projekt powinien być powołany do życia na określony okres, wg. przyjętego planu i założeń, ma mieć unikalny charakter, a okres jego realizacji jest z góry wytyczony.

Sprawdzone metody wspierania lokalnego biznesu

Wizytówki i plakaty
Author: brite rainbow
Source: http://www.flickr.com
Wsparcie pieniężne płynące z urzędu miasta lub z Unii Europejskiej nie jest jedynym rodzajem wsparcie, jakiego potrzebują niewielkie, lokalne inicjatywy. Każda doświadczona w biznesie osoba ma świadomość, że podstawą każdej firmy, nawet o charakterze lokalnym jest dobra reklama.