grafiki

Publikujesz coś w internecie lub na własnych stronach? Dowiedz się więcej na temat praw autorskich

Kolorowa grafika
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Sieć w dzisiejszych czasach raduje się naprawdę kolosalną renomą. Z pomocą sieci można robić dużo interesujących rzeczy: nawiązywać znajomości, pracować, dokonywać sprawunków oraz oddawać się rozrywkom. Sieć stał się również najprawdziwszą plagą dla autorów, ponieważ za jego pośrednictwem często łamane bywają prawa autorskie.

Skuteczna reklama banerowa

Banery reklamowe
Source: http://pixabay.com
Zapewne o tym nie czytaliście, ale banery są używane przez przedsiębiorców od tysięcy lat. Gdy w minionym wieku udało się wydobyć na światło dzienne zrujnowane przez erupcję wulkanu rzymskie Pompeje, badacze odnaleźli promocyjne hasła, nakreślone na ścianach domów. Nakłaniały one do nabycia określonych dóbr lub wizyty u danego rzemieślnika – całkowicie tak jak dziś.

Usługi proponowane przez agencję reklamową

telebim reklama
Source: www.medas-media.com.pl
W obecnych realiach ekonomicznych marketing jest dla przedsiębiorstw czymś absolutnie nieodzownym. Każda działalność musi wyszukiwać klientów. Korzystna oferta nie zrobi wszystkiego, warto również odpowiednio ją wypromować. Można zatrudnić specjalistów w tej materii, tworząc w firmie komórkę odpowiedzialną za promocję. Korzystniejszym ekonomicznie i efektywnie rozwiązaniem jest jednak wynajęcie zewnętrznej agencji marketingowej do wykonania konkretnego zadania.