grafiki

Publikujesz coś w internecie lub na własnych stronach? Dowiedz się więcej na temat praw autorskich

Kolorowa grafika
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Sieć w dzisiejszych czasach raduje się rzeczywiście kolosalną popularnością. Z użyciem netu można wykonać dużo ciekawych rzeczy: nawiązywać znajomości, pracować, kupować i oddawać się rozrywkom. Sieć stał się również najprawdziwszą plagą dla autorów, gdyż przy jego wykorzystaniu często łamane są prawa autorskie.

Skuteczna reklama banerowa

Banery reklamowe
Source: http://pixabay.com
Zapewne o tym nie czytaliście, ale banery są używane przez przedsiębiorców od tysięcy lat. Gdy w minionym wieku udało się wydobyć na światło dzienne zrujnowane przez erupcję wulkanu rzymskie Pompeje, badacze odnaleźli promocyjne hasła, nakreślone na ścianach domów. Nakłaniały one do nabycia określonych dóbr lub wizyty u danego rzemieślnika – całkowicie tak jak dziś.

Usługi proponowane przez agencję reklamową

telebim reklama
Source: www.medas-media.com.pl
W obecnych realiach ekonomicznych marketing jest dla przedsiębiorstw czymś absolutnie nieodzownym. Każda działalność musi wyszukiwać klientów. Korzystna oferta nie zrobi wszystkiego, warto również odpowiednio ją wypromować. Można zatrudnić specjalistów w tej materii, tworząc w firmie komórkę odpowiedzialną za promocję. Korzystniejszym ekonomicznie i efektywnie rozwiązaniem jest jednak wynajęcie zewnętrznej agencji marketingowej do wykonania konkretnego zadania.