przelewy

W jaki sposób wytypować odpowiedni program do tworzenia faktur.

praca z programem do fakturowania
Author: Luis Rejas
Source: http://www.flickr.com
Przy narastającej informatyzacji ludzkości i dążeniu do komputeryzacji każdego aspektu życia, tworzone są coraz to kolejne oprogramowania, które istotnie optymalizują działalność administracyjną. Omówienie opcji użytych w programach komputerowych w administracji, wspomoże w wyborze jaki program sprawdzi się w naszej firmie.

Odsetki za zwłokę w świetle prawnych - czyli ile i do kiedy można starać się o należne pieniądze

analiza podatkowa
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Działalność jednoosobowa, a zwłaszcza przy otwieraniu firmy, wymaga intensywnej troski o wyregulowanie przez nowego gracza na rynku płynności finansowej. Ustalenie satysfakcjonujące klientów i usługodawców co do terminu spłaty, choć proste w teorii, w warunkach rynku doprowadziło do wielu rozpraw sądowych.

Bankowość dla przedsiębiorców

karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zarówno średnie, wielkie jak i małe firmy wymagają odpowiednich kont bankowych. Oferta dla przedsiębiorców jest różna od tej, którą udostępnia się jednostkom indywidualnym. Jako że w ramach przedsiębiorstw obraca się znacznie większymi sumami, banki w celu zwabienia klienta udostępniają mu komplet atrakcji oraz ewentualnie gratisy w postaci gadżetów elektronicznych – np. popularnych rodzajów tabletów. Takie oferty w pierwszej kolejności dają możliwość prowadzenia dużej liczby różnych subkont, których zasady ustala sam klient. Daje to opcję nieskomplikowanego monitorowania środków finansowych w obrębie firmy, co jest bardzo ważne dla średnich i większych przedsiębiorstw.