przelewy

Odsetki za zwłokę w świetle prawnych - czyli ile i do kiedy można starać się o należne pieniądze

analiza podatkowa
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Działalność jednoosobowa, a zwłaszcza przy otwieraniu biznesu, wymaga wzmożonej troski o utrzymanie przez nowego gracza na rynku płynności finansowej. Ustalenie satysfakcjonujące klientów i zleceniodawców co do terminu spłaty, choć proste w teorii, w codziennych warunkach rynku doprowadziło do wielu nieporozumień.

Bankowość dla przedsiębiorców

karta kredytowa
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zarówno średnie, wielkie jak i małe przedsiębiorstwa potrzebują odpowiednich kont bankowych. Oferta dla biznesmenów jest różna od tej, jaką udostępnia się jednostkom indywidualnym. Jako że na kontach firmowych obraca się znacznie wyższymi sumami, banki w celu zachęcenia klienta oferują mu komplet atrakcji oraz ewentualnie gratisy w formie gadżetów elektronicznych – przykładowo szeroko wykorzystywanych typów tabletów. Tego typu konta przede wszystkim dają możliwość prowadzenia wielu różnych subkont, których granice ustala sam klient. Daje to możliwość nieskomplikowanego monitorowania gotówki w obrębie przedsiębiorstwa, co jest bardzo ważne dla średnich i największych przedsiębiorstw.

W jaki sposób wytypować odpowiedni program do tworzenia faktur.

praca z programem do fakturowania
Author: Luis Rejas
Source: http://www.flickr.com
Przy narastającej informatyzacji ludzkości i dążeniu do komputeryzacji każdego aspektu życia, tworzone są coraz to kolejne oprogramowania, które istotnie optymalizują działalność administracyjną. Omówienie opcji użytych w programach komputerowych w administracji, wspomoże w wyborze jaki program sprawdzi się w naszej firmie.