rata

Z jakiego powodu kredyt pod hipotekę to dobry pomysł dla nas?

metafora kredytu hipotecznego
Author: American Advisors Group
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego “M” to ambicja wielu z nas. Jeszcze trzydzieści lat temu mieszkań na rynku mieliśmy jak na lekarstwo i żeby cieszyć się w końcu własnym kątem, trzeba było przez wiele lat czekać uważnie na przydział tudzież w sprytny sposób zjednywać urzędników decydujących o tym, kto i na jaki standard lokum może liczyć. A obecnie?

Nie uregulowałeś opłaty za abonament RTV? Kiedy koszty się przedawnią?

rtv
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Kwestia opłacania abonamentu za odbiornik telewizyjny spędza sen z oczu wielu nieprzestrzegającym prawa użytkownikom. Ową dyskusyjność podgrzewają też spory o termin, który ma określać kiedy ma miejsce przedawnienie abonamentu RTV za korzystanie z odbiornika telewizyjnego.
Decyzja Sądu Najwyższego sprzed kilku lat ustaliła okres do spłaty za wiążące opłacania na 3 lata, z kolei naczelni „nadzorcy” wpłat – Poczta Polska i Urząd Skarbowy – twierdzą inaczej – termin trwa 5 lat. Dwuletnia różnica robi tysiącom potencjalnym dłużnikom kolosalną różnicę.

Czy mamy szansę zainkasować pożyczkę gotówkową bez weryfikacji biku? - czytaj więcej...

pożyczka
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Czy potrzebujemy pilnie gotówki?
Okazują się być takie sytuacje, w których jest tak, że niespodziewanie niezbędna nam będzie większa ilość gotówki, bez której nie będziemy mogli wypełnić własnych wizji. Czasami jesteśmy w stanie dostać ją od rodziny, albo przyjaciół, ale od czasu do czasu zmuszeni jesteśmy skorzystać ze wsparcia przeróżnych instytucji proponujących nam danie pieniędzy. Lecz czy powiemy, do kogo możemy się wybrać, żeby wszystko odbyło się prędko oraz nie oczekiwało od nas przedstawienia zbyt dużej liczby pism?