rata

Nie uregulowałeś opłaty za abonament RTV? Kiedy koszty się przedawnią?

rtv
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Sprawa opłacania abonamentu za odbiornik telewizyjny budzi niepokój wielu nieprzestrzegającym prawa użytkownikom. Ową dyskusyjność podgrzewają też spory o termin, który ma określać kiedy ma miejsce przedawnienie abonamentu RTV za korzystanie z odbiornika telewizyjnego.
Decyzja Sądu Najwyższego sprzed kilku lat ustaliła okres do spłaty za nieuregulowane opłacania na 3 lata, podczas gdy główni kontrolerzy wpłat – Poczta Polska i Urząd Skarbowy – powołują się na 5-letni termin. Dwuletnia różnica robi dla tysięcy potencjalnych dłużników istotną różnicę.

Z jakiego powodu kredyt pod hipotekę to dobry pomysł dla nas?

metafora kredytu hipotecznego
Author: American Advisors Group
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego “M” to ambicja wielu młodych (i nie tylko młodych) ludzi. Jeszcze trzydzieści lat temu mieszkań na rynku mieliśmy jak na lekarstwo i żeby stać się posiadaczem mieszkania, należało przez długi okres czekać nieugięcie na przydział tudzież w sprytny sposób obłaskawić urzędników mających wpływ na to, kto i na jakie mieszkanie może liczyć. A dziś?

Czy mamy szansę zainkasować pożyczkę gotówkową bez weryfikacji biku? - czytaj więcej...

pożyczka
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Czy potrzebujemy pilnie gotówki?
Okazują się być takie sytuacje, w których jest tak, że niespodziewanie niezbędna nam będzie większa ilość gotówki, bez której nie będziemy mogli wypełnić własnych wizji. Czasami jesteśmy w stanie dostać ją od rodziny, albo przyjaciół, ale od czasu do czasu zmuszeni jesteśmy skorzystać ze wsparcia przeróżnych instytucji proponujących nam danie pieniędzy. Lecz czy powiemy, do kogo możemy się wybrać, żeby wszystko odbyło się prędko oraz nie oczekiwało od nas przedstawienia zbyt dużej liczby pism?