detektyw

W jaki sposób efektywnie sprawdzić współpracującego z nami partnera biznesowego?

W jaki sposób sprawdzić kontrahenta
Author: Yohann Legrand
Source: http://www.flickr.com
Wyłącznie naiwny człowiek myśli, że ludzie są w zasadzie uczciwi - zwłaszcza w biznesie uczciwość nie jest w cenie. Tak naprawdę mogę to zrozumieć, w końcu w rachubę wchodzą spore pieniądze. Osobiście jestem uczciwy, ale zdaję sobie sprawę, iż uczciwość, choć tak naprawdę nierzadko spotykana, to jednakowoż w żadnym razie nie jest powszechna.

Jakim sposobem można zostać zawodowym detektywem?

detektyw
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wybór właściwego zawodu to niezwykle trudna decyzja. Licealiści nie dają sobie z nią rady. Kiedy idziemy na studia zazwyczaj nie wiemy jeszcze, co pragniemy robić w naszym życiu. Zależy nam na zajęciu, które będzie rozwijające i które po kilku latach nam nie obrzydnie. Są jednostki, które świetnie radzą sobie za biurkiem. Praca biurowa jest dla nich stworzona. Ale są też osoby, które źle się czują w biurowcach i szukają adrenaliny. Dla nich idealnym zawodem będzie detektyw.

Detektyw – osoba pomagająca wielu ludziom w rozwiązywaniu ich spraw i weryfikowaniu różnorodnych podejrzeń.

Smutna dziewczyna
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
W życiu wielu ludzi zdarzają się różne zdarzenia. Niestety nie zawsze są one pomyślne i radosne. Czasami mają miejsce również sytuacje niosące dużo smutku i cierpienia. Wymagają one także czasami wsparcia innych jednostek nie tylko rodziny czy znajomych, ale też służb publicznych lub prywatnych.

Usługi detektywistyczne – co i jak?

E-biznes, internet
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Na pewno kiedyś zauważyłeś ogłoszenie w gazecie lub sieci, w którym niezależny detektyw oferował swoje usługi. I z pewnością w tamtej chwili wszedł ci do głowy obraz wystrojonego w kuriozalną czapkę i długi płaszcz zadumanego jegomościa z sporą lupą w dłoni. Cóż, dziś detektyw ubiera się zgoła inaczej – prezentuje się pospolicie, żeby nie rzucać się w oczy. A jakie usługi wykonuje w XXI wieku prywatny detektyw?