budynek

Oprawy ledowe - najnowsze rozwiązania

hala magazynowa
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com
Planowanie oświetlenia nowopowstających obiektów fabrycznych bądź unowocześnienie istniejących systemów wiąże się z zapewnieniem właściwego komfortu widzenia, podniesieniem wydajności pracy i zapewnieniem jak najwyższej wydajności energetycznej. Modernizacja oświetlenia hali przemysłowej składa się z kilku elementów.

Prawo inwestycji budowlanych

Każdy z nas w jakimś momencie wysnuwa wniosek, że dobrze byłoby mieć swoje mieszkanie albo dom. Gdy już podejmiemy decyzję zaczynamy zawiły proces kupowania lub budowania nieruchomości. Mnóstwo ludzi ostatnio decyduje się na kupno domu od dewelopera. Niezależnie od tego, w której sytuacji jesteśmy trzeba zapoznać się z przepisami, jakie regulują tę dziedzinę.

Prawidłowe oznaczenie numeryczne budynków jest niezwykle istotne, gdy interweniować musi pogotowie czy straż pożarna.

znak
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Kwestia właściwego oznakowania budynków, jest przedmiotem regulacji ustawy - Prawo geodezyjne i kartograficzne. Administratorzy często nie zdają sobie sprawy z tego, że prawidłowe oznaczenie obiektów jest ich rolą . Chodzi o umieszczenie wywieszki z liczbą porządkową nieruchomości, nazwą ulicy lub placu albo miejscowości. Co więcej, taką tabliczkę należy prawidłowo rozjaśnić. Poprawne oznaczenie budynków ma bardzo duże znaczenie wagę, w powszedniej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ład oraz pracowników służby medycznej.