Kierownicy

Skuteczne strategie poprawienia skuteczności zespołu pracowników

szkolenie
Author: visualpun.ch
Source: http://www.flickr.com
Zarządzanie procesem wytwórczym w przedsiębiorstwie to nadzwyczaj skomplikowana praca. Kierownik powinien podołać ogromnym trudnościom, reagować na rodzące się problemy, niemal natychmiast.
Kierownik winien prognozować także przypuszczalne kłopoty oraz im zapobiegać. By to było wykonalne potrzebne są mu odpowiednie wiadomości.

Jak poradzić sobie w trakcie kryzysu?

coaching
Author: Sacha Chua
Source: http://www.flickr.com
Panujący na całym świecie kryzys bardzo szkodzi właścicielom przeróżnych firm. Dzisiejsze czasy nie są dla ludzi biznesu za bardzo łaskawe. Wielu ludzie, w trosce o rodzinny budżet, mocno tnie wszelkie zbędne wydatki. Nie jest zatem prosto zainteresować potencjalnego nabywcę nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Klienci nie łapią się teraz tylko na spektakularne obniżki cenowe. Potrzebują oni odpowiedniego podejścia. Jeśli zatem zależy nam na przyszłości naszej firmy, musimy prędko zlecić consulting.

Jakie mamy główne narzędzie ZZL?

Grupa pracowników firmy
Author: Janus Sandsgaard
Source: http://www.flickr.com
Co to jest ocena pracowników? Jest to elementarne narzędzie administrowania zasobami ludzkimi w firmie które pozwala na dozorowanie a także kontrolowanie pracy (między innymi, kompatybilności z określonymi standardami), efektywności pracowników zatrudnionych w organizacji.