morze

W jakim miejscu warto zorganizować spotkanie biznesowe?

Lato to okres, kiedy zazwyczaj ludzie wybierają się na urlopy, część branży ma przestoje. Można doskonale wykorzystać ten czas na wyjazdy lub przygotowanie konferencji branżowych. To idealny czas na rozwój, szkolenia czy wymianę doświadczeń. Można także oczywiście wyjazd na konferencję połączyć z chwilą relaksu, szczególnie jeśli zdecydujemy się zlokalizować to wydarzenie w jakimś pięknym miejscu.

W jakiej lokalizacji warto urządzić firmowe szkolenie?

sala konferencyjna
Author: Dan DeChiaro
Source: http://www.flickr.com
Biurko w nowoczesnej korporacji to dla wielu absolwentów duże pragnienie. Choć tego typu praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednakże utożsamia się ona z wielkomiejskim stylem. Właściwie okrągły dzień siedzimy w pracy. Śniadania oraz obiady spożywamy w korporacyjnej stołówce lub z kolegami na mieście. Czasami także widujemy się ze znajomymi z pracy w kawiarni albo pubie już po godzinach. Dużym zainteresowaniem cieszą się luźne spotkania z ludźmi z biura, na których możemy bez skrępowania porozmawiać z kierownikiem, a nawet wypić z nim drinka.

W jakim położeniu dobrze jest zorganizować konferencję firmową?

sala konferencyjna
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
Pracowanie w niezwykle dużych korporacjach jest dzisiaj śnieniem znaczącej części młodych absolwentów szkół wyższych. W tym miejscu warto potwierdzać, że tego rodzaju organizacje pracownicze wielokrotnie zwracają obiektywnie dużą uwagę na swoich pracowników, zapewniając im wielokrotnie ewentualności rozwoju oraz kształcenia.