urzędu skarbowego

Masz firmę - zatrudnij biuro rachunkowe

Author: Dziedzic
Sektor biur rachunkowych ma się świetnie w każdym właściwie zakątku Polski. Wszystkie przedsiębiorstwa, zarówno te małe jak i zatrudniające wielu ludzi korzystają z ich pomocy i nie zanosi się na to, żeby miało się cokolwiek wydarzyć.

Poznajmy się z tym jak przedstawiają się podatki w naszym państwie

Portfel, pieniądze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Czy umiemy odpowiedzieć na zagadnienie kasa fiskalna kiedy?

Decydując się na uruchomienie swojej działalności gospodarczej, w pierwszej kolejności powinniśmy poznać się ze wszystkimi sprawami prawnymi oraz zaleceniami związanymi z załatwianiem przeróżnych spraw w urzędach.

Prowadzenie własnej działalności

pracownik w biurze
Author: Ken Mayer
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób mających zamiar rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, opanowanie księgowości może być sporym problemem. Właściciel firmy boryka się z takimi zagadnieniami jak podatek dochodowy, obsługa faktur, VAT czy ubezpieczenia społeczne, które wiążą się ze złożeniem dokumentów rejestrowanych w odpowiednich instytucjach i urzędach..

Dzięki radom radcy dowiemy się, gdzie skierować kroki w chwili, gdy mamy zamiar otworzyć swoją działalność gospodarczą

Młotek sędziego
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zakładanie spółek na terenie Polski wymaga dopełnienia bardzo wielu wymagań formalnych, których załatwienie zabiera wiele czasu. W przypadku na przykład spółki cywilnej istotne jest pamiętanie o wielu kwestiach.