samochody

Jak dobrze inwestować w mieszkania?

zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nie chcesz polegać w przyszłości na ZUS-ie? Może najzwyczajniej masz znaczną kasę i chcesz zainwestować ją w odpowiedni sposób? A więc jest fajne wyjście! Przecież niezwykle skuteczne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku nieruchomości.

Dobrze zatrudniać robotników obsługi bhp we własnym zakładzie

bhp
Author: Western Area Power
Source: http://www.flickr.com
Wchodząc na rynek polski z produktem, z różnego rodzaju usługami, potrzebujemy przestrzegać przede wszystkim polskiego prawa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej i bezpieczeństwa w pracy. Jeśli na jaw wyjdzie, że zakład nie przestrzegają praw zawartych w kodeksach, zostaną nałożone kary pieniężne lub nawet pójdziemy do kryminału.

Leasing dla firm

portfel i pieniądze
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
Właściciele firm, by by zwiększyć dochodowość firmy muszą się przemieszczać, najczęściej samochodem.
Lecz nie wszystkich młodych biznesmenów stać na zakup auta ze środków obrotowych (szczególnie właścicieli firm z krótkim stażem). Co wtedy? Pozostaje im usługa leasingowa lub kredyt.

Licytacje komorników dobrą sposobnością do kupowania w konkurencyjnych cenach

Prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Komornik nie jest zawodem, który komukolwiek kojarzyłby się naprawdę miło. Najczęściej osoba komornika budzi w zwyczajnych ludziach strach, jako że ta profesja znana jest z odbierania najbardziej kosztownych elementów majątku. Zawsze jednak jest to potrzebne, jako że wyłącznie wówczas ma się szansę odzyskać należności od osoby nieuczciwej.