samochody

Leasing dla firm

portfel i pieniądze
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
Właściciele firm, by móc prowadzić swoją działalność muszą się przemieszczać, zwykle samochodem.
Lecz nie wszystkich młodych biznesmenów stać na zakup auta za gotówkę (szczególnie właścicieli firm dopiero co powstałych na rynku). Co wtedy? Pozostaje im usługa leasingowa lub kredyt.

Jak dobrze inwestować w mieszkania?

zarządzanie najmem
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nie chcesz polegać w przyszłości na ZUS-ie? Może najzwyczajniej masz znaczną kasę i chcesz zainwestować ją w odpowiedni sposób? A więc jest fajne wyjście! Przecież niezwykle skuteczne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku nieruchomości.

Dobrze zatrudniać robotników obsługi bhp we własnym zakładzie

bhp
Author: Western Area Power
Source: http://www.flickr.com
Wchodząc na rynek polski z produktem, z różnego rodzaju usługami, potrzebujemy przestrzegać przede wszystkim polskiego prawa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej i bezpieczeństwa w pracy. Jeśli na jaw wyjdzie, że zakład nie przestrzegają praw zawartych w kodeksach, zostaną nałożone kary pieniężne lub nawet pójdziemy do kryminału.

Licytacje komorników dobrą sposobnością do kupowania w konkurencyjnych cenach

Prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Komornik nie jest zawodem, który komukolwiek kojarzyłby się naprawdę miło. Najczęściej osoba komornika budzi w zwyczajnych ludziach strach, jako że ta profesja znana jest z odbierania najbardziej kosztownych elementów majątku. Zawsze jednak jest to potrzebne, jako że wyłącznie wówczas ma się szansę odzyskać należności od osoby nieuczciwej.