praktyki

Czym odznacza się profesjonalny adwokat? Sprawdź, nim zdecydujesz się współpracować z jednym z nich

adwokat
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Adwokaci konieczni są nie jedynie w wypadku, gdy ktoś popełni czyn karalny. Poza prawem karnym wyróżnia się bowiem także np. prawo rodzinne, toteż w działaniach sądowych mogą brać udział nie tylko kryminaliści lub ludzie stwarzający niebezpieczeństwo wobec innych osób. Z tego względu nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny nam adwokat, bo na przykład może się okazać, iż nasz małżonek całkiem zawiódł nasze zaufanie i chcemy wziąć rozwód.

Coaching neurolingwistyczny

Biznes, mężczyźni
Author: Biuro Prasowe Starter
Source: Biuro Prasowe Starter
Dzisiejszy świat nas nie rozpieszcza. Wręcz odwrotnie, na każdym rogu czyhają na nas różne stresujące sytuacje, którym musimy stawić czoło. Najwięcej nerwów tracimy w miejscu pracy. Odczuwamy potężną presję ze strony zwierzchników, pragniemy dawać radę ze wszystkimi zadaniami, najczęściej kosztem własnego życia osobistego.

Specyfika pracy programisty Oracle

Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Oracle to wielka firma, która działa na szeroko pojętej branży komputerowej. To jedna z najbogatszych marek w Ameryce i na globie, a jej siła bierze się z tego, że jest partnerem dla innych przedsiębiorstw. Oracle jest zaliczana do tzw sławnej trójki korporacji informatycznych.

Praca biurowa to nie tylko kawa i monitor komputera.

zatłoczone open office
Nie da się ukryć faktu, że na pewno każdy z nas posiada inne predyspozycje do wykonywania określonego zawodu. Kluczem do sukcesu w życiu w wielu przypadkach jest należyte rozeznanie naszych umiejętności, które następnie będziemy mogli wielokrotnie wykorzystać w praktyce. Praktyka pokazuje nadzwyczaj wyraźnie, że w ostatnich latach nadzwyczaj dużym zainteresowaniem w naszym kraju cieszy się przede wszystkim praca biurowa.