artykuły

Gazetki promocyjne rywalizują z aplikacjami. Standardowa barwna gazetka czy użyteczna technologia?

gazetki promocyjne
Source: pixabay.com
Wiele sklepów promuje swoje produkty za pomocą gazetki promocyjne. Takie publikacje, to najprościej mówiąc foldery informacyjne. Ich treść stanowią głównie artykuły oraz promocje wybranych sklepów. Forma graficzna, która jest zastosowana w gazetkach promocyjnych z pewnością ułatwia odszukanie atrakcyjnego towaru.

Trudności prawne związane z produktami żywnościowymi

Zupa z grzankami
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com
Żywność towarzyszy człowiekowi w codziennym życiu, jest też niezbędnym składnikiem egzystencji. Służy bowiem do powstrzymywania głodu, czyli do zaspokajania jednej z najbardziej podstawowych potrzeb. Ogromnie ważne jest więc, aby żywność spełniała kilka dokładnie określonych warunków. W pierwszej kolejności nie powinny to być artykuły o wpływie w dowolny sposób negatywnym dla zdrowia człowieka.

Triki marketingowe supermarketów – które z nich dziś rzeczywiście odznaczają się największą popularnością?

piszący na klawiaturze
Source: pixabay.com
Liczba supermarketów funkcjonujących na polskim rynku jest z roku na rok zdecydowanie większa. Ich ogromna część to sieciówki, które otwierają własne sklepy w Polsce, jako że lokalny rynek nie jest jeszcze nimi przesycony. Należy jednak podkreślić, że duża liczba takich marketów powoduje, że muszą one ze sobą rywalizować o klientów oraz zachęcać ich do skorzystania ze swojej oferty.

Metody z obszaru direct marketingu

biznes
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Dane osobowe to wszelkie wiadomości dotyczące poznanej, bądź możliwej do rozpoznania osoby fizycznej. Przetwarzanie danych to dowolne operacje czynione na danych personalnych, takie jak nagromadzanie, utrwalanie, przechowywanie, obrabianie, przekształcanie, udostępnianie i niszczenie, a w szczególności te, jakie przeprowadza się w systemach informatycznych.