Rzeszów

W Polsce istnieje dużo pozostałości po przemianie ustrojowej

konferencja
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Po 1989 roku przechodziliśmy przemianę ekonomiczną. Można powiedzieć, iż była to niejakiego rodzaju zawierucha modyfikująca dawne - wydawałoby się sztywne - reguły. Zmiana systemu ekonomicznego jest procesem kosztownym, nie jedynie finansowo, ale przede wszystkim społecznie. Okresowo rośnie bezrobocie, czy też raczej demaskuje się tak zwane zamaskowane bezrobocie. W naszym kraju w ostatniej dekadzie XX w. trudności socjalne były niemałe.

Kiedy masz w sobie przebojowość i głód czegoś nowego, należy zastanowić się nad zmianą pracy, bo to nie takie trudne

Author: HEMMERSBACH
Dziś, kiedy jesteśmy w czasie szukania stanowiska powinniśmy najpierw spojrzeć na własne wady i zalety. Musimy sami przed sobą być szczerzy. Znamy nasze wady, ale też znamy własne zalety i to właśnie pozytywy powinny być zapisane w naszym życiorysie. Poza tym musimy napisać list motywacyjny skierowany do konkretnej firmy, ukierunkowany na konkretne stanowisko.

Sala konferencyjna w Rzeszowie

sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W Rzeszowie możemy trafić na doświadczoną i wyszkoloną w każdym calu kadrę. Obsługa dokłada wielu starań do tego, by proponowane dzisiaj rozwiązania, takie jak noclegi, były na rewelacyjnym poziomie. Pod uwagę bierze się wysyłane w sposób systematyczny przez gości sygnały i wszelkie informacje od nich, tak te pozytywne, jak i negatywne.