hipoteka

Konta dla małych firm zawierają wiele atrakcyjnych opcji

pieniądze
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie przedsiębiorstwa, wiąże się z realizowaniem różnorodnych inwestycji. W obecnych czasach wiele transakcji wykonuje się drogą elektroniczną, dlatego banki oferują znacznie lepsze warunki współpracy dla firm dużych, jak też dla małych przedsiębiorstw, jakich zakres działania jest ograniczony.

Masz małe szanse wyjść na prostą? Możesz zdecydować się na konsolidację

kredyt
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty. Systematycznie decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeżeli zobowiązań jest sporo nie pokrywają je nasze comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.

Z jakiego powodu kredyt pod hipotekę to dobry pomysł dla nas?

metafora kredytu hipotecznego
Author: American Advisors Group
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnego “M” to ambicja wielu młodych (i nie tylko młodych) ludzi. Jeszcze trzydzieści lat temu mieszkań na rynku mieliśmy jak na lekarstwo i żeby stać się posiadaczem mieszkania, należało przez długi okres czekać nieugięcie na przydział tudzież w sprytny sposób obłaskawić urzędników mających wpływ na to, kto i na jakie mieszkanie może liczyć. A dziś?