inwestor

Korzystne obligacje

Author: AMagill
W Polsce spostrzec daje się rozdział papierów wartościowych, a jeśli przeanalizujemy listy zastawne określić powinno się hipoteczne i publiczne. Do ich mocnych stron dodać należy z pewnością klarowność wiążących się z nimi przepisów oraz całkowite bezpieczeństwo zawierania umów. Niezwykle prężnie rozrastająca się gospodarka w Polsce pozwala również na rozrost sektora obejmującego kredyty hipoteczne. Pojawia się również opcja ich obrotu na rynku wtórnym, co jest bardzo atrakcyjne.

Im więcej głów do zarzucania nowymi pomysłami, tym z pewnością wspanialsze rezultaty

ludzie biznesu
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Inicjatywy klastrowe są znacznie popularniejsze. Im mocniej innowacyjne pomysły i technologie proponuje jakiś zakład, tym z pewnością znaczniejsze są szanse na jej rozwój. Mimo wszystko prawda jest taka, że bardzo często w pojedynkę ciężko jest coś zaoszczędzić, gdyż ciężej jest przekonać kolejnych do współdziałania i równocześnie czasem ryzyko jest nazbyt duże.

Giełda Papierów Wartościowych szansą na wzrost własnych zysków

Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Na pewno wielu z nas marzy o własnej firmie. Zwykle mamy znakomite pomysły, mamy wiarę, że na 100% nam się powiedzie i w związku z tym zarobimy dużo gotówki. I obecnie coraz więcej osób na takowy biznes się decyduje. Na początku zwykle wszystko działa się tak jak przewidywaliśmy, lecz po jakimś czasie, sporo osób prowadzących firmy czuje brak środków na rozwój. Bo trudno jest uzyskać wysoki profit, zwłaszcza gdy działalność rozpoczęliśmy niedawno. Co czynimy w takich przypadkach?

W co warto włożyć fundusze i którą strategię przyjąć

monety przy śwince
Author: Sheila Sund
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy dodatkowe zarobki zaczynamy zastanawianie się nad zainwestowaniem. Zazwyczaj chcemy by zysk był niemal pewny, a straty niemożliwe. Oczywiście każda inwestycja ma możliwość zakończenia się porażką, jednak przy dobrym przygotowaniu można być naprawdę spokojnym. Fundusz inwestycyjny jest świetnym rozwiązaniem. Oszczędzać w tej formie może prawie każdy, gdyż graniczne kwoty, które trzeba przeznaczyć, mogą być naprawdę niskie.